Архів новин за 23.06.2010

25 червня – День митної служби України

Напередодні свого професійного свята, що припадає на 25 червня, полтавські митники звітували про виконану роботу за 5 місяців поточного року. Зазначають: у порівнянні з кризовим 2009 роком цьогорічні показники надходжень до держскарбниці вдалось значно покращити. Серед головних надбань митники відзначають збільшення перерахувань податків та зборів, складання адмінпротоколів і порушення однієї кримінальної справи. Детальніше – у наступному матеріалі.

23 червня 2010, 13:22

У Полтаві побував лідер Європейської партії України Микола Катеринчук

Познайомити полтавців із податковим кодексом, який у народі називають просто - кодекс Катеринчука, приїхав сам автор - лідер Європейської партії України Микола Катеринчук. Із ким зустрівся політик у Полтаві та про відмінності його податкового кодексу від аналогічного проекту Азарова-Тігіпка - наш наступний сюжет.

23 червня 2010, 13:26

Віднедавна кожен відвідувач меморіальної частини музею Володимира Короленка має нагоду поринути у світ квіткового різнобарв'я

Зробити це можна, переглянувши експозицію художниці Юлії Легейди «Я відчуваю запах квітів». На полотнах мисткині - саме вони - квіти у всій своїй красі. На відкритті експозиції побували і наші кореспонденти.

23 червня 2010, 17:06

27 червня в Полтаві відбудеться ряд молодіжних розважальних заходів з нагоди Дня молоді, Дня Конституції та 301-річниці Полтавської битви

Серед них – і наймасовіший КВЕСТ «Скарб Мазепи». Щоб оговорити всі організаційні питання дня, у міськвиконкомі звітували усі відповідальні за організацію та проведення святкувань. Нараду провела заступник міського голови Лариса Семеняга.

23 червня 2010, 17:10

Студенти-випускники Полтавщини продовжують захищати дипломні роботи, доводячи роботодавцям свою професійну спроможність

За традицією, студенти Полтавського Національного технічного університету захищали свої магістерські роботи на базі Головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації.

23 червня 2010, 17:13

На 1 мільйон гривень поповниться статутний фонд комунального підприємства «Полтававодоканал»

Таке рішення прийняли депутати на 27 сесії Полтавської обласної ради 5 скликання. Крім того, ключовими питаннями порядку денного стали реалізація обласної програми будівництва доступного житла, фінансування природоохоронних заходів та ремонт автошляхів Полтавщини.

23 червня 2010, 17:17

Береги Ворскли прибирають волонтери?

Влітку чимало полтавців поспішають на берег Ворскли, аби за допомогою прохолодної води рятуватися від спеки. Проте, по собі відпочивальники, найчастіше, залишають гори непортребу. Приклад тому - останній рейд інспекції по контролю за благоустроєм міста, що завершився на пляжі поблизу вул. Громадська.

23 червня 2010, 17:19

Рослину, що викликає алегрічні реакції у багатьох людей, амброзію, почали активно видаляти у Полтаві

У цій справі задіяні і студенти наших вузів. На конкурсній основі отримали вони своєрідний підробіток на період літніх канікул. Їх робота потрапила і в наш об'єктив.

23 червня 2010, 17:21

Із представниками полтавських ЗМІ зустрівся начальник контрольно-ревізійної служби області Сергій Волочай

У полі підвищеної уваги КРУ - державні та комунальні установи, зізнався керівник. Про нинішній стан фінансової дисципліни в області, про порушення та тих, хто їх скоює, дізнавалися наші кореспнденти.

23 червня 2010, 17:25

Часто бувають гості в дитячому садочку №10

Цього дня сюди завітали вихователі інших дошкільних закладів, аби перейняти досвід оздоровлення дітлахів. Вихованці підготували для гостей святкову програму та показали секрети загартовування. Які принципи здоров'я тіла та духу пропагує дитячий садочок №10, бачили наші кореспонденти.

23 червня 2010, 17:55