Архів новин за 22.06.2010

У Полтаві заговорили про насильство у сім'ях

У прес-центрі Міського будинку культури міське управління у справах сім'ї, молоді та спорту організувало семінар на тему: «Повноваження відповідних органів з питань попередження насильства в сім'ї та порядок їх взаємодії». За мету поставили привернути увагу громадськості до проблем жорстокості в сім'ях. Як боротимуться представники влади з сімейними чварами, знають Віталій Улибін та Дмитро Ейбатов.

22 червня 2010, 15:15

В Полтавській ОДА відбулася нарада з питань сплати податків промисловими підприємствами області

Провів її губернатор Олександр Удовіченко. Останній, зокрема, наголошує: владі і платникам податків необхідно налагоджувати конструктивний діалог. У підсумку, бюджети матимуть необхідне наповнення, а підприємства, у свою чергу, відчуватимуть порозуміння з боку податківців та владних структур.

22 червня 2010, 15:17

На Полтавщині можуть з'явитися незалежні центри оцінювання якості роботи медзакладів

16 червня 2010 року відбулася нарада на чолі з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, на якій ключовим питанням була модернізація медичної сфери та, у підсумку, поліпшення здоров'я населення держави. 22 червня проблему обговорювали представники медичної галузі Полтавщини. Про основні кроки, які, на думку учасників зібрання, покращать стан справ у галузі охорони здоров'я області - далі у сюжеті.

22 червня 2010, 15:25

Їх адреса не дім і не вулиця

.. Їх кількість невпинно зростає. Їх стосунки із державою майже не прописані у законодавстві. Соціологи називають їх маргіналами. Люди, позбавлені даху над головою та будь-яких зв'язків із суспільством, - хто вони і звідки? Про бездомних, безпритульних та тих, хто просить милостиню, - наш сюжет.

22 червня 2010, 16:07

Політик й літератор Микола Томенко у Полтаві презентував збірник «Михайло Драгоманов: Автожиттєпис»

Не тільки політик, а й літератор – заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко – представив на суд викладачів та журналістів Полтавщини свою чергову книгу, автобіографічний збірник «Михайло Драгоманов: Автожиттєпис». На презантації видання були і наші кореспонденти.

22 червня 2010, 16:48

Студенти національного технічного університету розпочали відкриті захисти дипломних робіт

Червень – спекотна пора не лише для випускників шкіл, котрі проходять зовнішнє незалежне оцінювання набутих знань, а й для тих, хто полишає стіни вищих навчальних закладів. Спеціалісти та магістри наразі захищають свої дипломні та магістерські роботи. Не виняток – і студенти Полтавського національного технічного університету. Як вони захищалися, бачили наші кореспонденти.

22 червня 2010, 17:18

20 портретів ветеранів війни особисто останнім та їх нащадкам передав міський голова Андрій Матковський

І саме 22 червня у приміщенні Міського виконавчого комітету керманич міста Андрій Матковський на знак глибокої пошани передав у подарунок двадцять портретів героїв Великої Вітчизняної війни ветеранам та їх нащадкам. Картини кримського художника Олексія Шевчука були написані спеціально до 65 річниці Великої Перемоги, а тепер залишаться на згадку ветеранам, їх дітям і онукам.

22 червня 2010, 18:01

22 червня усі країни колишнього Радянського Союзу вшановують тих, хто пройшов дорогами Великої Вітчизняної

Згадують загиблих та особливу увагу приділяють живим. У Полтаві цього дня відбулися традиційні урочистості. Представники влади й безліч полтавців поклали квіти до підніжжя Меморіалу Солдатської слави та схилили голови у хвилині мовчання.

22 червня 2010, 18:41