Архів новин за 21.06.2010

17 червня президент однієї з найбільших компаній на телекомунікаційному ринку України «Воля» дав чергову прес-конференцію

Традиційна для керівництва компанії зустріч з пресою цього разу мала «родзинку» - участь у заході взяли і представники ЗМІ Полтави, а саме - знімальна група студії «Місто». Запросили наших кореспондентів не даремно: продукти компанії «Воля», переконують організатори заходу, у нашому місті користується неабиякою популярністю.

21 червня 2010, 10:10

Політична партія «Фронт змін» планує зупинити податковий терор

17 червня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Податкового кодексу, внесений на розгляд Кабінетом міністрів. За дане рішення проголосували 247 із 374 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Політична партія «Фронт змін», вбачаючи в новому кодексі велику кількість загроз для підприємців України, розпочала акцію «Зупинимо податковий терор». Які обрали методи боротьби з новим кодексом та чим він небезпечний для бізнесменів сьогодення, дивіться у наступному сюжеті.

21 червня 2010, 13:57

Полтавські підприємці-боржники можуть не побачити Єгипту

Невдовзі підприємці Полтави, які заборгували за комунальні послуги, не зможуть виїхати на відпочинок за кордон, допоки не розрахуються за воду, світло та газ. Про це серед іншого йшлося на черговій апаратній нараді у міськвиконкомі. Цього разу в центрі уваги були питання комунальної сфери і благоустрою міста. Полтава на правильному шляху, - заявив Андрій Матковський, - оскільки за станом порядку на вулицях вона посідає 3 місце серед інших міст України.

21 червня 2010, 14:01

У Полтаві триває операція «Автобус-2010»

Нагадаємо, з 31 травня по 30 червня державтоінспектори перевіряють транспортні засоби, що здійснюють пасажирські перевезення. Проміжні підсумки операції - у наступному сюжеті.

21 червня 2010, 14:03

Полтава готова нагодувати галушками всіх членів команд-учасниць Євро-2012

Понад 5 тис. галушок різних сортів, сотні городян та гостей Полтави, пісні та конкурси - цьогоріч День полтавської галушки провели особливо масштабно. Адже відвідувачів заходу не лише годували фірмовою стравою - цього дня борошняні вироби навіть ходили по вулицях та у казані злітали до неба. А мер Полтави Андрій Матковський ще й пообіцяв: Чемпіонат Європи з футболу, що пройде в Україні у 2012 році, без полтавської галушки не обійдеться.

21 червня 2010, 14:06

Фахівці інспекції по контролю за благоустроєм слідкують за порядком не лише у центральній частині Полтави

Не обходять увагою і приватний сектор на околицях міста. Прикладом тому став черговий рейд, під час якого інспектори знайшли порушення по вул. Сонячній. Цього разу порушення - неприбрана територія біля домоволодіння. При чому, біля паркану двору - не лише стихійно складовані будматеріали, але й міні-ретро-автопарк.

21 червня 2010, 14:08

21 червня – Міжнародний день скейтбордингу

Це свято неофіційне, встановлене Міжнародною асоціацією скейтборд-компаній у 2004 році задля того, щоб цей незвичний вид спорту став доступнішим. Про скейтерів Полтави – хто вони і чим дихають – наш наступний сюжет.

21 червня 2010, 14:24

У Полтаві чоловік купив дитячі сандалі за фальшиві гроші

У потрібному місті і у слушний час - випадок допоміг оперативникам знайти афериста, який за несправжні гроші намагався купити дитяче взуття. 500-гривневою купюру із написом «сувенір» розрахувався чоловік за сандалі для своєї дочки. Як розгортилися події далі - у наступному сюжеті.

21 червня 2010, 14:33

З 25 червня на території військового аеродрому стартує соціальна акція для студентської молоді Полтавщини «Студентська республіка»

Організатори проекту планують за три дні провести масу заходів та конкурсів. Про умови участі в проекті дізнавалися наші журналісти.

21 червня 2010, 16:55