Архів новин за 19.06.2010

Продовжує вирувати життя і в полтавських дитячих пришкільних таборах

Силу-силену різноманітних заходів, мета яких – оздоровити та повеселити малечу, проводить кожен із них. Як розважають дітлахів пришкільних таборів шкіл №2 та 10, дізнавалися Віталій Улибін та Дмитро Ейбатов.

19 червня 2010, 14:01

У Карлівці понад 500 дітей за літо планують оздоровити у православному таборі «Орлятко»

У цьому таборі все – так само, як і в інших оздоровчих закладах по області. Проте, замість дискотек та гучних веселощів тут – ранкові та вечірні молитви, уроки православ'я, розмови про ази християнської етики та культури. Такий розпорядок дня у православному дитячому таборі «Орлятко», що у Карлівці. Тут, переконують представники духовенства, дітлахи мають змогу стати добрішими, чеснішими, навчитися поваги до старших.

19 червня 2010, 14:03

У приміщенні обласної бібліотеки імені Котляревського відбулася презентація нового альманаху «Герої землі Полтавської»

Книга Герої Радянського союзу» – перший із дванадцяти запланових випусків цієї серії.

19 червня 2010, 14:05

Цьогорічна акція «Скарб Мазепи» стане визначною подією у житті Полтави

Участь у ній орієнтовно візьмуть 3 тис. чоловік, а призовий фонд, порівняно з роком минулим, збільшено учетверо. Про це говорили організатори квесту під час прес-конференції. Представники ж влади Полтави, у свою чергу, переконують: акція «Скарб Мазепи» стала візитівкою міста, тож мерія разом зі спонсорами надасть усю необхідну для проведення заходу допомогу.

19 червня 2010, 14:06

Гаряча пора нині для дитячих лікарів

Якщо малеча отримує максимальне задоволення від літа, то медики лікують наслідки активності малечі. Окрім традиційних забоїв, синців та переломів фахівці дитячої міської клінічної лікарні фіксують ряд нетипових травм. Останні, кажуть вони, – через недбалість батьків.

19 червня 2010, 14:08

121 випускник Полтавського факультету Київського політехнічного інституту поповнили лави Збройних сил України

121 випускник факультету Військового іституту Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», відомого мешканцям міста як колишній інститут зв'язку, поповнили лави Збройних сил України. Для них цього дня – вітання від керівництва, почесних гостей і сльози батьків. Проводжала новоспечених вояк у доросле військове життя і наша знімальна група.

19 червня 2010, 14:10

Проти 15-ти нещасних випадків на водоймах міста за минулий рік, на щастя, – жодного за цей

«Проти 15-ти нещасних випадків за минулий рік, на щастя, – жодного за цей відрізок літнього періоду» – так нині коментують ситуацію на водоймах фахівці Полтавської рятувально-водолазної станції. Серед основних помилок, яких допускаються як потопельники, так і деякі рятівники – незнання основних правил безпеки поводження на воді. Більше про «водно-рятувальну» ситуацію в місті та основні канони роботи водолазів дізнавались Крістіна Криженко та Сергій Сепітий.

19 червня 2010, 14:25