Архів новин за 18.06.2010

У Полтаві відкрилася виставка відомого художника Володимира Колесникова

«Подорож у всесвіт почуттів...» – таку назву отримала виставка нашого земляка, відомого художника Володимира Колесникова, що відкрилася у великій виставковій залі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка. Тут же свої роботи на розсуд поціновувачів мистецтва представив і Володимир Колесников-молодший.

18 червня 2010, 13:34

Україна має талант, і живе цей талант в Полтаві

У приміщенні Полтавської міської ради Олену Ковтун, володарку першої премії Всеукраїнського конкурсу, сьогодні вітав з перемогою міський голова Андрій Матковський.

18 червня 2010, 13:40

18 червня 1889 року Уїльям Річардсон запатентував реверсивну модель дитячої коляски

Саме її можна вважати праобразом нинішньої коляски, оскільки до цього часу вона скоріш нагадувала візок. Більше про «колясочну» історію, нинішні тенденції і поради педіатрів щодо підбору головного транспортного засобу малюка – у матеріалі наших журналістів.

18 червня 2010, 13:43

Для малечі нинішня довгоочікувана літня пора – нагода відпочити у бабусі, в таборі або просто прогулятися в дворі

Проте, за словами медиків, через несумлінність батьків, а саме неправильно підібрані іграшки для дозвілля, дитина частину літа може провести у лікарні чи навіть залишитися інвалідом. Причина тому – дитячі пістолетики з кулями. Більше про цьогорічні факти травмування останніми дізнавалась Крістіна Криженко.

18 червня 2010, 13:44

Сьогодні своє професійне свято відзначають дільничні інспектори міліції

Цього літа, запевняють працівники Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Полтавській області, кожен полтавець познайомиться із тим, хто стежить за порядком у його мікрорайоні, ближче. Про міліціонерів дільниць – наш наступний сюжет.

18 червня 2010, 13:48

Третя неділя червня ще у 1980 році була проголошена Днем медичного працівника

Напередодні професійного свята, який цього року припадає на 20 червня, побажання для полтавських медиків лунали у Міському будинку культури.

18 червня 2010, 13:51

В Полтавській обласній раді розглядали питання, винесені на сесію ОР

Питання бюджету, підприємництва та управління майном, охорони здоров'я та соціального захисту населення та ще ряд інших обговорювали члени постійних комісій облради на спільному засіданні комісій. Що розглядатимуть депутати на 27 сесії обласної ради 5 скликання – дізнавалися наші журналісти.

18 червня 2010, 13:55

У міськвиконкомі знову говорили про розпиття алкоголю у громадських місцях

Про наслідки введення в дію поправок до чинного законодавства стосовно продажу алкогольних напоїв неповнолітнім та розпиття їх у громадських місцях йшлося на засіданні профільної комісії у міськвиконкомі. Іще одне питання, що хвилює громадськість та владу, – стихійні ринки. Більше про це – наші кореспонденти далі.

18 червня 2010, 13:58

У Полтаві продовжують активно ремонтувати дороги

Цього тижня бригади, що працюють по місту, подвійно відчули на собі високі температури – окрім роботи із розжареним асфальтобетоном, ще й спека. Втім, працювати не припиняли ні на день. Подробиці – далі у випуску.

18 червня 2010, 14:00