Архів новин за 15.06.2010

З настанням літа більшість навчальних закладів Полтави працюють у спрощеному режимі

Виняток - спортивні школи. От і у третій, де тренуються майбутні чемпіони з плавання, робота кипить: на блакитних доріжках вправляються як вихованці закладу, так і дітлахи з пришкільних таборів.

15 червня 2010, 12:33

У Педагогічному університеті навчання закінчили 167 фахівців факультету філології та журналістики

У великій актовій залі педуніверу того дня було спекотно не лише через примхи природи, а й від дійства, що відбувалося. А подія ця – випускний на одному з найстаріших факультетів педагогічного університету – філології та журналістики. Наші кореспонденти бачили: майстрів рідного слова гідно проводжали у доросле життя.

15 червня 2010, 12:38

У Полтаві не поспішають брати дитину у свою родину

Представники влади на усіх рівнях запевняють, що одне із найперших їх завдань у соціальній сфері - влаштування долі дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування. Останніми роками навіть запровадили нові форми сімейного виховання такої малечі поряд із традиційними всиновленням та опікунством. Та, хоча за виховання прийомних дітей і передбачені державні виплати для батьків та самих дітей, у нашому місті на сьогодні всього 2 прийомні родини та 1 будинок сімейного типу.

15 червня 2010, 12:45

Чому у Полтаві не працювали фонтани

До редакції нашого телеканалу звернувся полтавець. Чоловік обурювався з приводу того, що минулої п'ятниці у центрі міста не працювали фонтани. Фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал», у підпорядкуванні яких знаходяться місцеві фонтани, заспокоюють городян: відключення було лише 11 червня та й то лише на кількох об'єктах. Надалі ж, переконують комунальники, усі міські фонтани працюватимуть згідно з графіками.

15 червня 2010, 15:11

Кожна заява від громадян має отримувати адекватну оцінку з боку правоохоронців

Факти її замовчування взагалі мають бути виключені. Цим та іншим питанням була присвячена робоча зустріч під головуванням профільного міністра Анатолія Могильова. Полтавським стражам порядку були доведені основні вимоги керівництва і критерії, на яких має базуватися робота всіх без виключення відділів. Детальніше – далі у випуску.

15 червня 2010, 15:13

З 1 червня у Полтаві здати клінічні та біохімічні аналізи можна безкоштовно

З 1 червня завдяки збільшенню видатків з бюджету Полтави на фінансування медичних закладів усі клінічні та біохімічні аналізи, а також певні види досліджень у міських лікарнях – безкоштовні. Як це вплинуло на роботу лікарняних установ та що думають з цього приводу пацієнти, наші кореспонденти дізнавалися у 1 міській клінічній лікарні.

15 червня 2010, 15:27

Правоохоронці розслідують потрійне вбивство, яке сталося днями на території Решетилівського району

12 червня у Решетилівському районі області сталося резонансне потрійне вбивство. Чоловік, перебуваючи під дією алкоголю, вбив двох односельців, одному наніс ножове поранення, після чого повісився. Тіла вбитих знайшли сусіди власника домогосподарства, на території якого і були скоєні злочини.

15 червня 2010, 16:43