Архів новин за 14.06.2010

Полтавські снайпери та бійці спецпідрозділів пройшли навчання

Днями на базі навчального центру при Головному управлінні МВС Полтавщини відбулися навчально-тренувальні збори з працівниками спецпідрозділів та снайперами. Бійці вправлялися у стрільбі з гвинтівки та пістолета, демонстрували фізичну форму, тренувалися затримувати небезпечних злочинців без застосування зброї.

14 червня 2010, 12:14

4,5 тисячі осіб, що працюють на 43 підприємствах міста, мають заборгованість по виплаті зарплати

За оперативним даними, найбільше страждають працівники промислової галузі. З апаратної наради, що пройшла у Полтавському міськвиконкомі, – наш наступний матеріал.

14 червня 2010, 13:07

Температура за +30 – нагода не тільки отримати засмагу, але й тепловий удар

Нині, говорять лікарі «швидкої», навіть звичайна прогулянка містом в обідню пору може нести у собі небезпеку отримати теплові ураження. Більше про симптоми і фактори, що їм сприяють, дізнавалася Крістіна Криженко.

14 червня 2010, 15:09

У Полтаві оголошено прийом матеріалів на здобуття премії Самійла Величка

Полтавська земля дала багато видатних діячів української науки, культури, освіти. Одним із них був і Самійло Величко, який, як відомо, створив козацький літопис. 7 років тому в Полтаві на честь цього науковця заснували однойменну премію. Що це за премія та про умови її отримання дізнавалися Віталій Улибін та Дмитро Ейбатов.

14 червня 2010, 15:13

14 червня – Міжнародний День донора

Головне завдання цього дня – привернути увагу до необхідності регулярної здачі крові, аби попередити її нестачу у лікарнях.

«Нова кров для світу» – лозунг Міжнародного Дня донора 2010 року, в центрі уваги якого – молоді донори. Не виключенням стала і Полтава. Вранці на міській станції переливання крові разом із заслуженими донорами надавали кров'яну допомогу і студенти Полтавських вишів, дехто – вперше.

14 червня 2010, 17:32

Міністр праці та соціальної політиики України Василь Надрага – про пенсійний вік та реформи у сфері молодіжного працевлаштування

У Полтаві пройшли фінал регіонального етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді та підбиття підсумків проекту «Молодь обирає бізнес». В рамках заходу відвідав Полтаву й Міністр праці та соціальної політиики України Василь Надрага. Про результати конкурсу та головні теми, озвучені Міністром під час прес-конференції, – далі в сюжеті.

14 червня 2010, 17:35

Представники полтавської міської влади сьогодні зустрілися із японськими інвесторами, аби обговорити можливі точки співпраці

Головним чином розмова велася навколо зведення у нашому місті сміттєпереробного заводу. Окрім того, мали змогу презентувати свої проекти керівники структурних підрозділів міськвиконкому та підприємств Полтави. Докладніше – Олена Ляшенко.

14 червня 2010, 17:41