Архів новин за 12.06.2010

Відразу 2 резонансні пригоди сталися днями на автошляхах Полтави

В районі селища Яківці п'яний водій сів за кермо легковика, навіть немаючи водійського посвідчення та права керувати автомобілем. А от на Великобагачанщині двоє чоловіків викрали вантажівку та поїхали кататися на ній аж до обласного центру. На щастя, в обох випадках обійшлося без серйозних травм та ушкоджень транспортних засобів.

12 червня 2010, 11:34

З давніх-давен славилися на весь світ своєю силою та мужністю запорізькі козаки

Пригадати здобутки предків та дорівнятися до них своїми досягненнями вирішили й вихованці пришкільного табору «Веселка» Полтавської гімназії №9. Як проходили «Козацькі забави», бачив Віталій Улибін.

12 червня 2010, 11:52

Як і де відпочити – запитання №1 у період літніх відпусток та канікул

Куди поїхати та як провести час із користю для здоров'я, де набираються сил полтавці, та що пропонують туристичні фірми і радять лікарі – дізнавалися наші кореспонденти.

12 червня 2010, 11:55

Із 1 до 15 червня триває стажування перших випускників школи місцевого самоврядування «Лідер майбутнього»

Прослухавши теоретичний курс, 43 її слухачі перейшли до практики і тепер дізнаються про тонкощі роботи підрозділів Полтавського міськвиконкому. Докладніше – Олена Ляшенко.

12 червня 2010, 12:03

Не втомлюються боротися зі стихійними смітниками працівники інспекції по контролю за благоустроєм

Черговий факт зафіксовано у приватному секторі поблизу Південного вокзалу. Фахівці стверджують: сміттєва «оаза» – справа рук місцевих мешканців та працівників розташованого неподалік ринку.

12 червня 2010, 12:05

Близько 3 кубів непотребу за зміну – такі результати роботи бригад, які розчищають внутрішньоквартальну мережу зливової каналізації

Окрім бруду за допомогою спеціальної техніки дістають і зовсім незвичні речі. Спостерігали за роботою комунальників і наші журналісти.

12 червня 2010, 12:08

Близько 20 мільярдів гривень виділить Уряд на реформування житлово-комунальної галузі

Кабмін має програму модернізації, яка розрахована на 5 років. Про це на прес-конференції у Полтаві повідомив міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов. У першу чергу, наголошує посадовець, кошти надійдуть до тих регіонів, де місцева влада готова впроваджувати новітні технології.

12 червня 2010, 12:10