Архів новин за 10.06.2010

Неабиякі пристрасті вирували й на території 33 гімназії Полтави

Усі півтори сотні дітей, котрі відпочивають тут у пришкільному таборі, розбившись на загони, шукали на території альма-матер скарби. Робили це дітлахи не вперше, бо спортивно-пошукова гра «У пошуках веселкових скарбів» стала тут заходом щорічним.

10 червня 2010, 16:48

У таборі «Супутник» на Диканьщині відкрилася перша оздоровча зміна

Закінчився навчальний рік і перед дітьми свої двері відчинили оздоровчі табори. Не став виключенням і «Супутник», що у Михайлівці Диканьського району. На дітлахів тут чекають п'ятиразове харчування, танцювальний та ігрові майданчики, літній кінотеатр, пляж та фітобар з лікувальними та профілактичними напоями. Як відкривали першу оздоровчу зміну в «Супутнику», бачили наші журналісти.

10 червня 2010, 16:52

На один «конвертаційний центр» стало менше у Полтавській області

Працівникам податкової інспекції вдалося припинити діяльність бізнесмена, власника двох приватних фірм, який за декілька років шляхом незаконної конвертизації безготівкових коштів у готівку «відмив» понад 10 мільйонів гривень.

10 червня 2010, 16:54

Цьогоріч своє 15-річчя відзначило найстаріше на ринку безпеки України професійне об'єднання «Українська федерація професіоналів безпеки»

За цей час, відзначають фахівці, створився позитивний досвід організаційних і технологічних рішень по взаємодії ринку безпеки і правоохоронною системою. Сьогодні виїзне засідання федерації за участю провідних фахівців із різних куточків України провели у Полтаві.

10 червня 2010, 16:54

З-поміж закладів культури найбільше цього року отримає Полтавська обласна філармонія

Ключовим питанням спільного засідання постійних комісій Полтавської обласної ради з питань освіти і науки, молодіжної політики, спорту і туризму та з питань бюджету і підприємництва став розподіл коштів на утримання закладів культури Полтавщини. Найбільше – понад 2 млн. грн. – цьогоріч отримає обласна філармонія.

10 червня 2010, 16:56

Полтавські рятувальники вирушили до Польщі на боротьбу з повінню

У сусідній з Україною Польщі тим часом триває боротьба з повінню. Оцінивши масштаби екологічного лиха, на допомогу місцевим рятувальникам їдуть колеги з різних країн Європи. Невдовзі до порятунку поляків долучаться і полтавські МНС-ники, яких урочисто відправили до сусідньої країни на боротьбу з повінню.

10 червня 2010, 17:03

10 червня офіційно розпочався купальний сезон на полтавський пляжах

Представники Міністерства з питань надзвичайних ситуацій разом із працівниками водолазно-рятувальної станції узялися провести роз'яснювальні роботи для тих, хто відпочиває, аби попередити нещасні випадки. Наскільки полтавці обізнані із правилами безпеки на воді, дізнавалися Олена Ляшенко та Сергій Сепітий.

10 червня 2010, 17:04

Сьогодні Головне управління пенсійного фонду України в Полтавській області пікетували пенсіонери-чорнобильці

Мета – домогтися перерахунку та підвищення пенсій згідно із законом про пенсіонерів-інвалідів. Як розвивалися події та як зреагували посадовці на протест, знають наші кореспонденти.

10 червня 2010, 17:05