Архів новин за червень 2010 року

Свої дитячі фантазії втілює в творчості юна майстриня Софія Федченко

Для цього вона обрала дещо незвичайний матеріал - різнокольоровий бісер. Свої роботи вона вже вкотре представляє полтавській публіці. Цього разу помилуватися казковими деревами та диво-квітами можна в літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського.

1 червня 2010, 15:23

Триває збір коштів для подальшого розіграшу у цьогорічному квесті «Скарб Мазепи», що відбудеться влітку

Кожен може зробити свій внесок до великої скрині, встановленої у відділенні акціонерного банку «Полтава-банк», що в центральному переході «Злато-місто». Скільки грошей організаторам вдалося додати до скарбу у травні, знає В'ячеслав Джиган.

1 червня 2010, 15:25

«Далеко було йти, так ми вирішили під'їхати» – таке пояснення своїм діям у міліції дали 2-є підлітків

Намагалися покататися ж юнаки напідпитку, до того ж – на чужому авто. Подробиці – далі у випуску.

1 червня 2010, 17:00

Сьогодні розпочали свою роботу всі пришкільні табори міста

Цьогоріч їх 41. Після проведення відповідних перевірок і нарад з посмішками на обличчі полтавську малечу зустрічали освітяни. У перший день роботи в 2-ох пришкільних таборах побували Крістіна Криженко та Сергій Сепітий.

1 червня 2010, 17:00

До заходів, які цими днями проводяться у місті до Дня захисту дітей, долучилася і «Народна партія»

Представники її Полтавського осередку узяли під свою опіку тих, хто найбільше потребує уваги та допомоги, – малечу, у якої немає рідних. Дітей розважали конкурсами та іграми, а також повели до кінотеатру на мультики.

1 червня 2010, 17:51

У листопаді 1949 року рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок був проголошений Міжнародний День захисту дітей

В Україну це свято прийшло з деяким запізненням. З ініціативи Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Всеукраїнського комітету захисту дітей та інших громадських організацій Указом Президента це свято було встановлене у 1998 році. Як вшановують малечу Полтави цьогоріч, дізнавалися наші журналісти.

1 червня 2010, 17:52

Оновлене неврологічне відділення дитячої обласної лікарні урочисто відкрили у День захисту дітей

Із входинами медичний персонал відділення привітала фінансуюча сторона – представники обласної влади. Олена Ляшенко з подробицями – далі.

1 червня 2010, 18:01

Закінчився перший етап навчання в Школі місцевого самоврядування «Лідер майбутнього»

Під час нього слухачі Школи познайомилися із необхідними для майбутнього лідерами дисциплінами. Попереду – стажування у підрозділах міськвиконкому. Перед тим, як дізнатися про всі тонкощі державної служби, студенти зустрілися із міським головою Андрієм Матковським.

1 червня 2010, 18:03

На Полтавщині на звання «Кращого державного службовця» претендують понад 50 чоловік

Більше 50-ти керівників та спеціалістів, які працюють у райадміністраціях та територіальних відділеннях, упродовж 2-х днів змагатимуться в конкурсі «Кращий державний службовець». Про цьогорічні нововведення при проведенні ІІ туру Всеукраїнського конкурсу – у нашому наступному матеріалі.

2 червня 2010, 17:00

Днями виповнилося 135 років від Дня народження видатного українського кобзаря Федора Кушнерика

На честь земляка у Великій Багачці вже понад два десятиліття проводиться обласне мистецьке свято «Взяв би я бандуру». Цього разу до ювілейних урочистостей долучилася й знімальна група «Студії «Місто».

2 червня 2010, 17:47