Архів новин за 8.05.2010

Цими днями на центральній частині вулиці Жовтневої у Полтаві розгорнулося Містечко майстрів

Тут можна придбати сувенір на будь-який смак та статок. Та все ж більше люди приходять за спілкуванням – і покупцям, і митцям сьогодні потрібний щирий та доброзичливий діалог.

8 травня 2010, 15:56

Напередодні літніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах міста традиційно проводиться місячник охорони праці та безпеки життєдіяльності

Під час них для школярів організовують зустрічі з рятувальниками. МНС-ники, у свою чергу, пояснюють учням, як безпечно поводити себе у різних ситуаціях. День цивільної оборони відбувся і у 37 школі.

8 травня 2010, 16:02

Олексій Якович Левченко – єдиний на Полтавщині кавалер 4 медалей «За відвагу», зароблених на фронтах Великої Вітчизняної

Відтак, напередодні 9 травня екс-розвідник отримує численні вітання зі святом, до якого доклав колись і власних зусиль. Вітати ветерана до його квартири прийшли й керівники Октябрського району міста.

8 травня 2010, 16:03

В останні передсвяткові дні покладання квітів відбуваються у кожному районі міста

Квіти лягають до кожного пам'ятного знаку, що нагадує про події та героїв Великої Вітчизняної. Так і керівництво та громадськість Октябрського району Полтави вшанували братську могилу невідомого солдата на міському кладовищі.

8 травня 2010, 16:05

У Полтаві за останній тиждень відремонтували 10 тисяч м2 асфальтного покриття

Плюс ще 10 тисяч м2 нового асфальтного покриття за останній тиждень додалось до процесу ремонту доріг нашого міста. Полтавське підприємство, яке виграло тендер на право проведення дорожніх робіт, продовжує виконувати ямкових ремонт за основними маршрутами руху громадського транспорту. Що виконано і які вулиці на черзі – дізнавались наші журналісти.

8 травня 2010, 16:06

Під відкритим небом на плацу в Авіамістечку пройшла виставка «Автомобіль перемоги»

Щоправда, в експозиції поряд з автомобілями стояли ще й мотоцикли, а презентована техніка, здебільшого, сучасного виробництва.

8 травня 2010, 16:09

На території Авіамістечка відкрили відразу три пам'ятних знаки землякам, героям Великої Вітчизняної війни

Грандіозне свято під назвою «Славний неба подвиг на землі» відбулося на території Авіамістечка. Присутні на ньому стали свідками відкриття відразу трьох пам'ятних знаків нашим землякам – героям Великої Вітчизняної війни, виготовлених за спонсорські кошти.

8 травня 2010, 16:12

У міському будинку культури й напередодні Дня Перемоги продовжуються урочисті прийоми ветеранів мером Полтави Андрієм Матковським

З рук міського голови визволителі отримують відзнаки, натомість, від імені ветеранів нагороду отримав і сам Андрій Матковський. Побували на заході і наші кореспонденти.

8 травня 2010, 16:13