Архів новин за 7.05.2010

Сьогодні у Полтаві помер останній у місті Герой Радянського Союзу Кузьма Нездолій

Сьогодні, 7 травня о 7.00 годині, у Полтавському обласному клінічному кардіологічному диспансері від ускладнень повторних інфарктів міокарда помер останній у місті Герой Радянського Союзу Кузьма Павлович Нездолій, 1923 року народження. З 12 квітня ветеран знаходився в реанімаційному відділенні лікарні.

7 травня 2010, 11:23

Проблеми ветеранів у місті вирішуються у першу чергу

Поряд із проведенням заходів для головних винуватців Великої Перемоги – сивочолих воїнів, у мобільному режимі нині працює управління звернень громадян міськвиконкому. Аби старенькі зустріли травневі свята з гарним настроєм, питання намагаються вирішити у найкоротші терміни. Виконання деяких з них фіксувала наша камера.

7 травня 2010, 14:58

Полтава побачила матеріали із закритого архіву США

Друга світова війна продовжує зберігати окремі факти. Підняти завісу над невідомими сторінками, що пов'язані з операцією «Френтік» і безпосередньо з нашим регіоном вдалось авторам виставки «Полтава. 44 рік. Американська база». Завдяки їх зусиллям і підтримці спонсорів віднині є можливість ознайомити полтавців з документами, фотографіями та кіноплівками, що довгий час зберігались у закритому архіві США.

7 травня 2010, 15:13

У будні і в свята виходять на «полювання» на порушників фахівці інспекції по контролю за благоустроєм Полтави

Цього разу зупинилися на Фрунзе, 152. Тут інспектори зафіксували факт незаконного складування сміття біля розташованих поруч підприємств, внаслідок чого утворилося чимале стихійне сміттєзвалище.

7 травня 2010, 15:14

У Полтаві тривають змагання на кубок мера із кінного спорту, присвячені 65 річниці Великої Перемоги

Цими днями у Полтаві проходять змагання на кубок мера із кінного спорту, присвячені 65 річниці Великої Перемоги. 40 тварин та їх господарів показують усе найкраще, що вони вміють. На відкриття змагань зібралося чимало гостей, серед яких – представники міської влади і ветерани. Бачили це дійство і наші кореспонденти.

7 травня 2010, 18:05

Привітання із 65-ю річницею Великої Перемоги не оминуло і ветеранів, які святкові дні змушені провести на лікарняних ліжках

Учні полтавських шкіл із представниками Центру соціальних служб завітали до різних відділень шпиталю для учасників Великої Вітчизняної війни із теплими словами поздоровлень, подарунками та концертною програмою.

7 травня 2010, 18:07

Обласний бюджет-2010 став головним питанням порядку денного засідання профільної комісії облради

Головний фінансовий документ, що був прийнятий на рівні держави, на рівні Полтавщини орієнтовно розглядатиметься на сесії обласної ради 14 травня.

7 травня 2010, 18:10

Сьогодні ветерани на урочистому прийомі зустрілися з керівництвом міста та області

До 9-го травня – вже рукою подати, а заходи для головних винуватців свята – ветеранів – у Полтаві набирають нових та більш урочистих обертів. Сьогодні для сивочолих воїнів провели урочисті пройоми за участю керівників міста та області. Побувала на них і наша знімальна група.

7 травня 2010, 18:10