Архів новин за 5.05.2010

У всіх лікувально-профілактичних закладах міста тривають огляди ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни

Фінішувати останні мають мають 1 червня, наразі їх загалом проведено більше 90% від запланованих. Долучились до матеріально-технічної допомоги ветеранам, які знаходяться на лікуванні, і депутати. Яким чином – знають наші журналісти.

5 травня 2010, 11:16

Пенсіонер за свої гроші встановив пам'ятник

Село Підлепичі Полтавського району – один з тисяч населених пунктів, що постраждав під час Голодомору 1932-33 років. Увіковічнити пам'ять невинно полеглих земляків вирішив пенсіонер органів внутрішніх справ Михайло Притула, котрий має у селі земельну ділянку. Чоловік за власні кошти спорудив у Підлепичах меморіальний комплекс у пам'ять про жертв Голодомору. Ініціативу літнього благодійника односельці підтримують, чоловік же переконує: на історичну пам'ять власних заощаджень не шкода.

5 травня 2010, 12:32

Пора цвітіння квітів, трав та кущів – перші прояви літньої пори і загострення алергічних проявів

Скарги полтавців на останні, за словами медиків, починаючи з середини квітня зросли в 2-3 рази. Як і чим можна зарадити алергії, дізнавались наші журналісти.

5 травня 2010, 14:43

Графіка, живопис та мініатюри воєнної тематики - їх створює одна людина - колишній фронтовик, ветеран війни Станіслав Ремчуков

Його персональна виставка «Вісімдесят п'ята весна» відкрилася сьогодні в Художньому салоні.

5 травня 2010, 14:45

«Пісня у солдатській шинелі» завітала сьогодні на сцену Палацу дитячої та юнацької творчості

Під такою назвою тут відбувся фестиваль патріотичної пісні на честь 65-річниці Великої Перемоги. До того ж, презентували у рамках заходу і книгу «Полтава: жива пам'ять поколінь», а у ній - зібрані воєдино спогади місцевих ветеранів про Велику Вітчизняну.

5 травня 2010, 15:36

Вулицями Полтави сьогодні урочисто провезли вогонь Перемоги

Стартували від пам'ятника загиблим авіаторам, що по вул. Юрченка. Від тутешнього вічного вогню підпалили символічний факел, а потому рушили до Меморіалу Солдатської слави. На відреставрованому комплексі, в урочистій обстановці, запалав вічний вогонь, а присутні тут полтавці мали нагоду вшанувати загиблих радянських воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів.

5 травня 2010, 16:06

Всі заходи, які нині проводяться у місті до 65 річниці Великої Перемоги, ставлять за мету вшанувати пам'ять загиблих у воєнні роки

Таке завдання собі ставлять всі: від представників влади до учнів шкіл. Керівники Ленінського району нашого міста, користуючись нагодою, приєдналися до тих, хто вітав сьогодні ветеранів.

5 травня 2010, 17:05

Полтава готується до вже традиційного змагання з кінного спорту

Цьогоріч планується, що у заході візьмуть участь близько 40 спортсменів з найсильніших кінно-спортивних шкіл України. Більше про захід, що пройде у місті з 6 по 8 травня, вже знають наші журналісти.

5 травня 2010, 17:07

В рамках відзначення 65-й річниці перемоги над фашистськими загарбниками у Полтаві тривають численні заходи

Сьогодні сивочолі воїни Полтави та гості з білоруського міста-побратима Барановічі спільно з міським головою Андрієм Матковським, представниками обласної та районних рад поклали квіти до пам'ятного знаку на Алеї Героїв, що в Октябрському районі міста.

5 травня 2010, 17:15