Архів новин за 4.05.2010

Що краще виходить у колективу Студії «Місто»: робити «Новини» чи прибирати

Залишивши всі справи, на якийсь час – і роботу над випуском «Новин», з лопатами та мітлами вийшов колектив Полтавської телевізійної студії «Місто» на вулицю, аби долучитися до благоустрою Полтави. Працівники інформаційного та рекламного відділів, оператори, дизайнер, бухгалтер та секретар на чолі з генеральним директором не лише навели лад на прилеглій до студії території, але й посіяли квіти.

4 травня 2010, 11:18

Триває збір коштів для подальшого розіграшу у цьогорічному квесті «Скарб Мазепи», що відбудеться влітку

Кожен може зробити свій внесок до великої скрині, встановленої у відділенні акціонерного банку «Полтава-банк», що в центральному переході «Злато-місто». Скільки грошей організаторам вдалося додати до скарбу у квітні, знає В'ячеслав Джиган.

4 травня 2010, 15:22

У Полтаві стартувала гаряча пора відпочинку для дорослих та маленьких

Традиційно 1 травня свої двері гостинно відчинив міський парк культури та відпочинку «Перемога». Тут, окрім того, що запустили атракціони, які пройшли необхідну апробацію, пофарбували і оновили написи, влаштували справжній святковий концерт-відкриття. Гуляли на святі і Крістіна Криженко та Сергій Сепітий.

4 травня 2010, 15:28

Майже 17 тисяч ветеранів Великої Вітчизняної отримали запрошення на святковий концерт до Міського будинку культури

Стільки ж приготовлено ювілейних медалей від міської ради та Президента України, а також – подарункових наборів для тих, хто пройшов війну. Безумовно, не всі ветерани мають можливість прийти до Будинку культури через поважний вік та стан здоров'я. І тому, за дорученням міського голови Андрія Матковського, вдома кожного з таких вітали представники районних рад міста, вручали подарунки та нагороди.

4 травня 2010, 15:32

За 4 місяці на дорогах області сталося понад 2 десятки ДТП за участю водіїв скутерів

Працівники Державтоінспекції б'ють на сполох: на дорогах Полтавщини постійно трапляються пригоди, винуватцями та, водночас, найбільш постраждалими у яких є водії скутерів. Відтак, аби попередити подібні ДТП, автоінспектори взялися навіть провести спецоперацію на автошляхах області, аби роз'яснити водіям мопедів правила дорожнього руху.

4 травня 2010, 15:35

Полтаву в рамках співробітництва між містами-побратимами відвідали ветерани білоруського міста Барановічі

В рамках співробітництва між 2-ма містами-побратимами – Полтавою та білоруським містом Барановічі – до нашого міста прибула ветеранська делегація. Доки полтавські сивочолі воїни ознайомлюються з визначними пам'ятками у Барановічах, 12-ть ветеранів, які свого часу брали участь у визволенні Полтави, поклали квіти полеглим воїнам і відвідали кілька музеїв міста. Супроводжувала гостей і наша знімальна група.

4 травня 2010, 15:36

Маніпулювання один одним люди завжди використовували у своєму спілкуванні, і це норма, – вважають психологи

Але останнім часом частішають випадки досить агресивного впливу на людську свідомість у різних сферах нашого життя. Хто і за яких умов може стати жертвою, як уникнути такого примусового впливу і куди звернутися в разі чого – у сюжеті Олени Ляшенко.

4 травня 2010, 15:46