Архів новин за 31.05.2010

Місто не один день активно готувалось до Дня захисту дітей

Комунальники лагодили і фарбували існуючі дитячі майданчики, небайдужі меценати встановлювали нові, сучасні. Аби все це зберегти і примножити, вважає міський голова Андрій Матковський, активно має долучатись і громадськість: мешканці кооперативних та комунальних будинків. Ці та інші питання обговорювали сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

31 травня 2010, 15:11

Із багатодітними мамами та їх дітьми зустрівся у неділю міський голова Андрій Матковський у приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості

В рамках прорами «Турбота» для них були передбачені подарунки та вітальна концертна програма до Дня захисту дітей.

31 травня 2010, 17:12

31 травня світова спільнота відзначає День боротьби із палінням

Традиція тютюнопаління виникла як благий намір – з метою покращення самопочуття та здоров'я людини і з часом стала шкідливою звичкою для багатьох її прихильників, набувши масштабів епідемії у деяких країнах світу. Як від неї позбавитися та про альтернативу тютюпаління – кальян – наш наступний сюжет.

31 травня 2010, 17:30

У прокуратурі говорили про відновні програми

Відновні програми як сучасний метод захисту прав дітей та профілактики захворювань серед них розглядали сьогодні представники обласної прокуратури спільно з профільними службами. Таку назву мав семінар, де доповідачі ділилися поглядами на зменшення дитячої злочинності та реабілітацію дітей, котрі вже скоювали правопорушення.

31 травня 2010, 17:31

Через день після Дня народження знівечене тіло 15-річної мешканки селища Ромодан Миргородського району знайшли у вигрібній ямі

Близькі та родичі дівчинки і досі не можуть оговтатись, оскільки підозрюваним у згвалтуванні із задушенням неповнолітньої є... її 18-річний друг. Подробиці цієї історії – далі у випуску.

31 травня 2010, 17:33

На святкову ходу до Дня захисту дітей у Харків поїхали і юні полтавці

Там вони мали змогу не тільки взяти участь в урочистому дійстві, але й відвідати дельфінарій і просто гарно провести час. Ця подорож – подяка дітворі від міської влади за допомогу у підготовці до свята Перемоги та подарунок до Дня захисту дітей.

31 травня 2010, 17:35

Два нових майданчика спільними зусиллями ініцативної громади та мерії з'явилися вихідними у мікрорайоні Алмазний

Із іграми і конкурсами відкривали їх представники міської влади, працівники соціальних служб, малеча зі своїми батьками та наші кореспонденти.

31 травня 2010, 17:41

47,6 мільйона гривень передбачено Програмою діяльності житлово-комунального господарства міста на 2010 рік

Ці кошти будуть розподілені на капітальний і поточний ремонти полтавських доріг, утримання об'єктів зеленого господарства, тощо.

Про ці та інші питання порядку денного, які депутати розглянули на позачерговій, 54 сесії міської ради 5-го скликання, – наш наступний сюжет.

31 травня 2010, 17:43