Архів новин за 29.05.2010

Цими днями свій День народження відзначає найпопулярніший соус у світі – майонез

Якщо нині на полицях магазинів можна побачити все різномаїття цього соусу – від ультралегкого і низькокалорійного до найжирнішого, то перший склад майонезу містив у собі лише рослинну олію, яйця і лимони. Більше про версії створення цього соусу та майонезні вподобання полтавців – у нашому наступному матеріалі.

29 травня 2010, 15:14

У парку «Перемога» відбулося дитяче свято

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у міському парку «Перемога» зібралося чимало юних полтавців з соціально незахищених родин. Дітлахів запросили до участі у святі, організованому Полтавським осередком Союзу жінок-трудівниць спільно з центром соцслужб для сім'ї, дітей та молоді. Юні учасники заходу мали нагоду проявити власні таланти у вікторинах, малюнках на асфальті, подивитися концертну програму та ще й прихопити додому солодкі подарунки.

29 травня 2010, 15:15

У Полтаві пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей»

Цьогоріч участь у ньому взяло близько 150-ти дітей віком від 9-ти до 16-ти років. Учасники конкурсу демонстрували свої таланти у різних напрямках: образотворчому та декоративно-прикладному мистецтвах, а також на літературній ниві. Які вони, податки в дитячій уяві, дізнавався В'ячеслав Джиган.

29 травня 2010, 15:17

28 травня відгреміли випускні вечори

28 травня став знаковим днем у житті учнів 11 класів українських шкіл, бо саме того дня відгреміли випускні вечори. Природньо, що «винуватці» свята цього вечора приймали численні вітання. Осторонь знакової для 11-класників події не залишились і представники міської влади. Зокрема, мер Полтави Андрій Матковський особисто відвідав урочистості у 1 ліцеї, а також в 11, 29 та 38 загальноосвітніх школах. Почесним гостем став керманич міста і на випускних вечорах у 6-ій та 9-ій полтавських гімназіях.

29 травня 2010, 15:18

Студенти одного з полтавських вишів на три дні опинилися в іншій країні

Її назва – Студентська республіка. Тут свій президент, міністри та конституція. Разом з тим, і чимало розваг: нічні вечірки, квести, інтелектуальні ігри. Життя особливого народу на лоні природи в селі Петрівка на власні очі бачили наші журналісти.

29 травня 2010, 15:21

Депутати міської ради продовжують готуватися до сесії, яка відбудеться в понеділок

Питання затвердження Програми діяльності житлово-комунального господарства міста Полтави на 2010 рік та інші питання порядку денного розглядали депутати на спільному засіданні 2–ох депутатських комісій міської ради. Побувала на зібранні і наша знімальна група.

29 травня 2010, 15:24

Фахівці інспекції по контролю за благоустроєм Полтави знаходять порушення у різних куточках міста

Проте, якщо подекуди вистачає лише усного попередження, аби припинити засмічення території, то іноді інспекторам доводиться по декілька разів влаштовувати засідки в одному й тому ж місці. Одне з таких місць – парк на площі Слави, що біля Південного вокзалу.

29 травня 2010, 15:26

У першій декаді червня завершаться роботи по благоустрою клумб міста

Силами працівників комунального підприємства «Декоративні культури» на квітучих оазах міста з'явиться близько 160 тисяч рослин. Допомагали саджати квіти декоративникам Крістіна Криженко та Євген Серба.

29 травня 2010, 15:27

70-ту річницю від дня створення відзначає 226 Гвардійський Сталінградсько-Катовицький Червонопрапорний авіаційний полк

Цього дня відзначається 70-та річниця від дня створення 226 Гвардійського Сталінградсько-Катовицького Червонопрапорного авіаційного полку. Привітання та почесні грамоти з цієї нагоди отримали ветерани льотної справи від керівництва міста.

29 травня 2010, 15:29