Архів новин за 26.05.2010

Активно до оздоровлення дітей в пришкільних та позаміських таборах нині готується галузь охорони здоров'я

Цьогоріч сума на медикаменти та харчування для полтавської малечі буде збільшена у 2 рази. Про ці та інші питання йшлось на засіданні медичної ради міста.

26 травня 2010, 11:38

У Палаці дитячої та юнацької творчості про свої досягнення звітував Народний художній колектив «Ансамбль танцю «Барвінок»

Учасники колективу вкотре довели, що їх ансамбль дійсно достойний звання Народного.

26 травня 2010, 13:10

«Дороги, які нас обирають» – саме під такою назвою правоохоронці презентували документальний фільм, підготовлений відділом зв'язків з громадськістю ГУМВС

За мету автори поставили вберегти людей від необачного кроку на кримінальну стежку і просто дати можливість кожному глядачеві знайти відповідь на свої питання.

26 травня 2010, 16:18

Дотримання законодавства про автомобільний транспорт стало головним питанням розширеного засідання колегії обласної прокуратури

Доповідачі констатують: аварійний стан доріг у деяких районах Полтавщини спричинив цього року 22 ДТП. У свою чергу, розбиті дороги часто є наслідком нецільового використання коштів на їх ремонт.

26 травня 2010, 16:21

Депутати міської ради готуються до позачергової п'ятдесят четвертої сесії

В ході засідань постійних депутатських комісій обговорюють проекти рішень. Сьогодні питання сесії розглянули представники комісії по екології та інноваційного розвитку. Детальніше - у наступному сюжеті.

26 травня 2010, 16:22

Незабаром розпочнуть свою роботу оздоровчі табори

Тож наразі підходить до завершення підготовка закладів до прийому дітей. У міському управлінні освіти запевняють: усі пришкільні та оздоровчі табори, підпорядковані місту, до відкриття змін готові. На підтвердження своїх слів посадовці влаштували екскурсію до оздоровчого табору «Супутник», що на Диканьщині.

26 травня 2010, 16:25

У полку міст, з якими Полтавщина має партнерські відносини, прибуло

Нещодавно педколектив Полтавського національного технічного університету підписав угоди про співпрацю з Санкт-Петербурзькими державними архітектурно-будівельним та електротехнічним університетами. Більше про співпрацю українського та російських вишів - далі у сюжеті.

26 травня 2010, 16:31

Про організацію відпочинку та оздоровлення учнівської молоді влітку говорили і на засіданні міськвиконкому

Фахівці відзначають: організоване оздоровлення має ряд переваг, серед найголовніших – упродовж останніх 4-х років не було жодного випадку захворювання дітей в оздоровчих закладах через неякісне харчування, травмування або навіть загибель малечі.

26 травня 2010, 18:29