Архів новин за 25.05.2010

Місто активно готується до літнього сезону

Приклад тому – облаштування дитячих майданчиків, робота спеціальної техніки по розчистці санліній вздовж проїжджої частини вулиць тощо. Про терміни виконання запланованого та інші питання порядку денного йшлось на апаратній нараді у міськвиконкомі.

25 травня 2010, 11:50

Справжню музичну феєрію цими вихідними полтавцям подарували кращі творчі колективи з усієї України

У нашому місті вдруге пройшов Всеукраїнський конкурс виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів шкіл естетичного виховання «Полтавська битва». Побували на дійстві і більше дізнались про цьогорічні родзинки наші журналісти.

25 травня 2010, 11:53

Цими днями до Полтави з'їхалися науковці з різних регіонів України, гості з Росії та Білорусії

Вчені беруть участь у науково-практичній конференції «Культура здорового способу життя та екологічне виховання як складові позашкільної освіти». Впродовж заходу науковці планують обмінятися своїми поглядами на позашкільну освіту, а також відвідати найвизначніші місця Полтавщини.

25 травня 2010, 18:10

Полтавський університет економіки і торгівлі відсвяткував черговий День народження

За давньою традицією, наприкінці весни свято приходить на вулицю Полтавського університету економіки і торгівлі. І цього року 21 травня виш відсвяткував черговий День народження, проте, вперше – з новою назвою. Як все було цього разу – бачили наші кореспонденти.

25 травня 2010, 18:11

Члени політичної партії «За Україну!» закликають спільно протидіяти нинішнім керманичам держави

Згуртуватися воєдино і спільно протидіяти нинішнім керманичам держави закликають представників опозиції і члени політичної партії «За Україну!». На підтримку своїх поглядів вони організували акції у різних районах Полтави.

25 травня 2010, 18:19

У вівторок Полтаву відвідала лідер опозиції, голова «Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко

Мета її візиту – спілкування з прихильниками нещодавно створеного осередку Комітету захисту України. Останній, на переконання Тимошенко, вже нині дає змогу представникам всіх опозиційних політичних сил, громадських організацій, окремим видатним діячам об'єднатися і висловити своє обурення діями нинішнього Президента та його оточення. Про заяви, які лідерка найбільшої в Україні опозиційної політичної сили зробила у Полтаві, – в нашому наступному сюжеті.

25 травня 2010, 18:20

У Полтави з'явиться нове місто-побратим, цього разу – зі США

Партнерські зв'язки Полтави у світі розширюються. Свідчення тому – черговий візит до нашого міста делегації з міста АйрондеквОйт, США. Програма перебування гостей зі штату Нью-Йорк досить насичена: зустрічі з громадськістю, перемовини з представниками міської влади, відвідини навчальних закладів. Бо ж на меті – встановлення з нашим містом тісних партнерських стосунків.

25 травня 2010, 18:22

Цього тижня у Полтаві з'явиться 6 нових тематичних дитячих майданчиків

Якщо комунальники нині лагодять і фарбують дитячі майданчики, то небайдужі полтавці.... будують нові. В рамках міської програми «Добрі справи» цього тижня у Полтаві з'явиться 6 нових тематичних дитячих майданчиків. Перші 2 у вівторок у мікрорайоні Половки монтували фахівці підрядної організації. Бачила їх за роботою наша знімальна група.

25 травня 2010, 18:24