Архів новин за 21.05.2010

У Полтаві пройшла «Веселкова доля»

Сьомий рік поспіль за ініціативи та підтримки керівництва Київської районної ради у Палаці дозвілля «Листопад» гремить творчий фестиваль «Веселкова доля». Захід щорічно збирає під своїми знаменами найталановитішу молодь району. Зовсім юні та більш дорослі, сольні виступи та родинні дуети - «Веселкова доля» є уособленням творчого потенціалу мешканців найбільшого району міста.

21 травня 2010, 14:46

Інспекція по контролю за благоустроєм продовжує боротися з несумлінними мешканцями

Цього разу суттєве порушення зафіксували у Ленінському районі міста. На вулиці Чураївни, біля гаражного кооперативну, замість акуратного газону – розплідники бур'янів, купи сміття і порожніх пляшок.

21 травня 2010, 14:48

За 1,5 місяця робіт – майже третина від запланованого

Полтавське підприємство, яке виграло тендер на право проведення ремонтних робіт, нині паралельно проводить як ямковий, так і капітальний ремонти полтавських доріг. Роботи тривають не лише у центрі, а і на околицях міста. Спостерігала за ними у п'ятницю наша знімальна група.

21 травня 2010, 14:51

«Передзвони краси і добра» лунали у міському центрі позашкільної освіти

Таку назву має фестиваль мистецтв, котрий традиційно проводиться у закладі наприкінці навчального року. У рамках заходу педагоги, спільно з вихованцями, намагалися продемонструвати відвідувачам фесту усе, що вміють юні майстри.

21 травня 2010, 15:22

Головний художник міста Михайло Шлафер на своїй прес-конференції говорив про морально-етичні проблеми в місті

Не тільки екологічним, але й морально-етичним проблемам була присвячена прес-конференція головного художника міста Михайла Шлафера. Акти вандалізму на території поховання 23 тисяч жертв репресій у парку Скорботної матері та масові гуляння людей у подібних місцях - це питання повинно хвилювати не лише представників влади, а й правоохоронні служби, представників засобів масової інформації і громадськість, - переконаний Михайло Шлафер.

21 травня 2010, 15:24

В освітян нині – гаряча пора підготовки до випускних вечорів

Якщо нинішні одинадцятикласники штурмують підручники в підготовці до іспитів і готують вбрання, вчителі працюють над оргпитаннями. Більше про останні йшлося й на робочій нараді під головуванням заступника мера Олександра Русіна.

21 травня 2010, 17:23

У Полтаві стартувала благодійна акція «Відгукнись на добру справу»

Організована вона благодійним фондом «Жіноча рада». Полтавці – представники організацій та фірм і просто перехожі – приносять книги і журнали для дітей та дорослих, а також іграшки, які потім передадуть тим, хто не може їх придбати самотужки.

21 травня 2010, 17:42