Архів новин за 20.05.2010

Сьогодні свій офіційний день народження святкує чи не найрозповсюдженіший одяг – джинси

Історія джинсів налічує більше 2-х століть. Ці практичні штани виростили не одне покоління, проте саме 20 травня 1873 року фірма «Леві Страус і Компані» отримала ліцензію на право одноосібного виробництва брюк з заклепками на карманах. Дізнавалась історію деніму та сучасні джинсові вподобання полтавських модників Крістіна Криженко.

20 травня 2010, 14:09

В Київському районі – новий керівник

18 травня 2010 року головний фінансовий документ був затверджений на рівні міста, сьогодні ж бюджет приймали на 45-й сесії депутати Київської райради. Окрім доведених показників, район отримав і нового очільника. Хто ним став за результатами таємного голосування – знають наші журналісти.

20 травня 2010, 15:24

Дитячий оздоровчий табір «Супутник», що знаходиться у комунальній власності Полтавської міської ради, готовий до нового сезону

Про це йшлося на нараді із педагогічними працівниками, які організовуватимуть дитяче дозвілля. Цього року табір порадує своїх відвідувачів не лише щойно зробленим ремонтом, але й новими цікавинками у самій програмі відпочинку.

20 травня 2010, 15:32

Лабораторію новітніх інформаційних технологій урочисто відкрили у 21 гімназії міста Полтави

Така подія - результат співпраці навчального закладу із міжнародною фірмою «Schlumberger». Учні представили перші спроби своєї науково-дослідницької діяльності - комп'ютерні презентації на тему води.

20 травня 2010, 15:35

Кінець весни - пора різноманітних наукових конференцій

Полтава у цьому плані не відстає. Не стояв осторонь і аграрний коледж управління і права, у якому розпочалася 2 Міжнародна науково-практична конференція «Культурно-цивілізаційні процеси: тенденції їх розвитку у світі та Україні».

20 травня 2010, 15:38

Проблемам материнської та дитячої смертності у віці до року була присвячена чергова медична рада

Пройшла вона у приміщенні станції швидкої допомоги. Лікарі жіночих консультацій та пологових будинків, сімейні лікарі, неонатологи та педіатри, а також представники Управління у справах сім'ї та молоді поставили завдання - на своєму рівні робити усе, аби уникнути проблем передчасних пологів та народження хворих або недоношений дітей, а також знизити показники дитячої смертності.

20 травня 2010, 15:40

«Податки очима дітей» - конкурс, що вже 9 років проводиться податковою інспекцією серед полтавських школярів

Організатори стверджують: навіть наймолодші учасники розуміють, як важливо сплачувати податки. За це й нагороджують авторів найкращих робіт цінними подарунками. Як це було цього разу, дивіться просто зараз.

20 травня 2010, 15:42

Попри напружений міський бюджет у Полтаві проводять ремонт дорожнього покриття одразу за двома напрямками

По-перше, вже 1,5 місяці підприємство, що виграло тендер, виконує ремонт доріг на основних маршрутах руху громадського транспорту. А от комунальне підприємство «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» 1,5 тижні ремонтує під'їзди до дворів. Нині – на Степового Фронту. Побувала там сьогодні і наша знімальна група.

20 травня 2010, 16:22