Архів новин за 17.05.2010

У СШ №38 пройшов міський етап фестивалю дружин юних пожежних

Напередодні літніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах Полтави традиційно проходить чимало заходів, спрямованих на засвоєння юнацтвом правил безпеки життєдіяльності. Серед них – і міський етап фестивалю дружин юних пожежних, що відбувся днями у 38 школі.

17 травня 2010, 11:41

Гроші у місті слід спрямовувати на інтернет-ресурси, а не на зайву поліграфію – вважає Андрій Матковський

«Нині необхідно знаодити сучасні форми спілкування з молоддю, а не писати один одному запрошення. Для того, аби отримати бажаний результат від впровадження тих чи інших комплексних молодіжних програм, необхідно ширшу роботу проводити у розрізі інтернет-ресурсів» – зазначає міський голова Андрій матковський. Про ці та інші нагальні питання йшлось на апаратній нараді у міськвиконкомі.

17 травня 2010, 13:10

Кожну третю неділю травня у всьому світі вшановують пам'ять людей, які померли від СНІДУ

А ще проходять заходи, що привертають увагу громадськості до проблеми поширення цієї хвороби. Полтавські благодійні організації, об'єднавшись із управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, організували цього дня акцію «Бережи любов», яка тривала у Корпусному парку майже 8 годин.

17 травня 2010, 13:18

16 травня у залі міського Будинку культури Полтава обрала своїх маленьких короля та королеву

Окрім того, в рамках дитячого конкурсу відбулися змагання на кращу родину міста. Ці заходи приурочили до Всесвітнього дня сім'ї. Бачили їх і наші кореспонденти.

17 травня 2010, 13:28

17 травня у Полтавському національному технічному університеті завершили 4 Всеукраїнський фестиваль науки

Урочистості з цього приводу зібрали в актовій залі вишу найкращих науковців вишу, а кульмінацією стало нагородження колективу навчального закладу почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

17 травня 2010, 14:58

Уже три місяці діє оновлене законодавство, яким забороняється вживати алкогольні напої, в тому числі – і пиво, у громадських місцях та продавати його неповнолітнім

Такі поправки значно розширили повноваження правоохоронних органів та спонукали громадськість по-новому поглянути на цей традиційний улюблений для багатьох напій. Про це – наш наступний сюжет.

17 травня 2010, 15:00

У Полтаві триває війна з ямковістю на дорогах

На асфальтування міських шляхів щодня виїжджають по кілька бригад робітників. Працюють і в вихідні, тож процес просувається мало не стаханівськими темпами. Наразі роботи ведуться по вулиці Сакко.

17 травня 2010, 17:19

Сьогодні – Всесвітній день інформаційного суспільства

Сьогодні своє професійне свято відзначають програмісти, системні адміністратори, інтернет-провайдери, веб-дизайнери, редактори інтернет-видань – одним словом всі ті, хто зайнятий у сфері інформтехнологій. 17 травня проголошено Всесвітнім днем інформаційного суспільства. Ця дата пов'язана з важливим і знаменним днем в житті всіх користувачів Усесвітньої Павутини – 17 травня 1991 року з'явився перший інтернет-сервер. Спілкувалися з винуватцями свята Крістіна Криженко та Євген Серба.

17 травня 2010, 17:31