Архів новин за 14.05.2010

Свою красуню обрав Полтавський національний технічний університет

Це був традиційний щорічний конкурс-фінал, участь у якому брало 16 предентенток на головну корону. Сотні глядачів прийшли помилуватися конкурсантками, були серед них і наші кореспонденти.

14 травня 2010, 13:47

З нагоди Дня науки у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувається чимало тематичних заходів

Центральною подією для колективу вишу стало проведення 8 Міжнародної науково-практичної конференції «Лінгвістичні та методичні проблеми навчання мови як іноземної». На заході науковці з різних країн світу спільно вирішують, як покращити рівень викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах.

14 травня 2010, 14:03

Сьогодні на 26 сесії обласної ради 5 скликання затвердили головний фінансовий документ Полтавщини – бюджет 2010

Видатки обласного бюджету складають 1 млрд 900 мільйонів гривень. І цьогоріч, переконують обласники, буде збережена основна направленість видатків – соціальна сфера.

14 травня 2010, 15:35

«Місто оригамі» побудували у Полтавському художньому музеї

Під такою назвою тут відкрилася Міжнародна пересувна виставка паперопластики та оригамі. В рамках заходу власні роботи широкому загалу демонструють юні майстри з різних куточків України. Насолодитися спогляданням дивовижних виробів зі звичайного паперу полтавці мають змогу до 1 червня.

14 травня 2010, 15:37

Співробітники відділу ветеринарної міліції ГУМВС області провели черговий рейд ринками міста

Мета останнього – перевірити торгівельні точки на наявність медичних книжок у продавців, ветдокументів на товар, дотримання температурних режимів під час зберігання м'ясної продукції, тощо.

14 травня 2010, 17:02

До Дня захисту дітей у місті будуть відремонтовані та пофарбовані усі дитячі майданчики

«До Дня захисту дітей 1 червня у місті будуть відремонтовані та пофарбовані усі дитячі майданчики» – пообіцяв міський голова Андрій Матковський. Наразі ведуться активні роботи по благоустрою місць відпочинку найменших жителів Полтави та їх батьків. Спостерігали за ними Олена Ляшенко та Євген Серба.

14 травня 2010, 17:03

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підбив підсумки акції «Здоровим бути здорово!»

В її рамках організував і перший соціальний квест, участь у якому взяла учнівська і студентська молодь. Найкмітливіші, найсильніші та найспритніші його учасники – прихильники здорового способу життя. Спілкувалася з ними Олена Ляшенко.

14 травня 2010, 17:12