Архів новин за 13.05.2010

Чергову новину підготував для полтавців торгово-розважальний центр «Київ»

На 4 поверсі закладу відкрилося так зване «Містечко майстрів». Тут можна придбати картини, вишивані та плетені вироби, сувеніри як від полтавських, так і від майстрів з усієї України. Діятиме ж виставка-продаж на постійній основі.

13 травня 2010, 12:19

Не дивлячись на сувору зиму, наша держава і цьогоріч матиме гідний врожай

Таке переконання висловив Віце-прем'єр-міністр України з питань агропромислового комплексу Віктор Слаута під час робочого візиту на Полтавщину. Посадовець наголошує: для підтримки аграрного сектору у держави є необхідні кошти.

13 травня 2010, 12:22

133 економічно активних підприємства області мають заборгованість перед своїми працівниками

Про існуючу картину невиплати зарплати, подальший план дій щодо її покращення йшлось на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати зарплати, пенсій, стипендій та інших соцвиплат.

13 травня 2010, 12:51

Убивство останнього мешканця села Грицаї, що у Семенівському районі, відверто шокувало усю область

Одинокого Григорія Даценка позбавив життя односелець, практично сусід. І все це для того, говорить, аби на вкрадені у пенсіонера гроші придбати собі новий мотоцикл та мобільний телефон.

13 травня 2010, 13:13

13 травня Православна Церква вшановує свято Вознесіння Господнього

У цей день згадують євангельські події, коли на 40 день після Воскресіння Ісус Христос вознісся на небо на очах у своїх учнів та великої кількості людей. Православні християни вірять, що Спаситель повернеться на землю в час, відомий тільки Йому, для останнього суду. У церкві, де Вознесіння – храмове свято, побували і наші кореспонденти.

13 травня 2010, 14:05

У Полтаві продовжують прививати тварин від сказу

Ветеринарна служба міста тим часом дбає про чотирилапих друзів полтавців. Нині для хвостатих і пухнастих улюбленців мешканців Київського району міста – робота кілької виїзних пунктів ветлікарів. Спостерігала за їх роботою сьогодні наша знімальна група.

13 травня 2010, 15:08

Сьогодні у Полтаві вручали премію імені Панаса Мирного

13 травня 1849 року народився класик української літератури Панас Мирний. Тож, традиційно цього дня на Полтавщині проводиться чимало тематичних заходів. Ключовою ж подією під час відзначення Дня народження письменника вже понад 10 років є підбиття підсумків обласної премії ім. Панаса Мирного та нагородження лауреатів. Як все було цього разу, знають Олександр Крумін та Сергій Бовтік.

13 травня 2010, 16:19

Нині депутати міської ради активно обговорюють проект головного фінансового документу міста – бюджету-2010

Головне завдання – збалансувати всі видатки по галузям, оскільки цьогоріч бюджет буде дуже напруженим, зазначають фахівці. З якими проблемними питаннями стикаються при обговоренні депутати – далі у випуску.

13 травня 2010, 18:01