Архів новин за 12.05.2010

Податковою міліцією Полтавщини припинено діяльність підпільного заводу з виготовлення фальсифікованої горілки

В ході слідчо-оперативних дій було вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 3,5 мільйонів гривень. Подробиці – далі у випуску.

12 травня 2010, 11:26

Хто смітить, а хто допомагає – все залежить від сумлінності мешканців

Цю істину в черговий раз підтвердив рейд інспекції по благоустрою міста. Мета останнього – не скласти адмінпротокол на підприємця, а подякувати йому за допомогу. Яку саме – дивіться далі.

12 травня 2010, 11:36

В усьому світі 12 травня відзначають Міжнародний День медичної сестри

Рішенням Міжнародної організації Червоного хреста і міжнародної ради медичних сестер вшановують в цей день пам'ять англійської медсестри, яка була засновницею системи з підготовки кадрів середнього і молодшого медперсоналу, - Флоренс Найтінгел. Під час Кримської війни вона організувала у Туреччині догляд за пораненими солдатами союзників та власним коштом встановила на горі під Балаклавою хрест із білого мармуру на згадку про загиблих солдатів, лікарів та медсестер. В Україні медичних сестер вітають із професійним святом із 1997 року. Щодо Полтави, то серед лауреатів однієї із найпрестижнішої у місті - премії міського голови, є і медичні сестри. І цьогоріч міський голова Андрій Матковський належним чином вітав їх зі святом.

12 травня 2010, 14:57

У Галереї мистецтв триває виставка картин ветерана Великої Вітчизняної Володимира Гнипи

Сьогодні нагоду ознайомитися з творчим доробком митця мали учні 1 міського ліцею. Колектив навчального закладу гідно підготувався до зустрічі з неординарною особистістю, натомість Володимир Гнипа розповів юнацтву, яким чином з'являються на світ його полотна.

12 травня 2010, 16:24

В обласній раді продовжили розгляд проекту бюджету Полтавщини на нинішній рік

Сьогодні звіт керівника Головного фінансового управління облдержадміністрації слухали члени постійних комісій з питань бюджету, промислової політики, охорони здоров'я, використання надр та з питань депутатської діяльності.

12 травня 2010, 16:25

Студенти педагогічного університету віднині мають допомогу у вирішенні своїх проблем особистісного характеру

Для них розпочала роботу Студентська соціальна служба. Договір про її відкриття підписали ректор вишу Микола Степаненко та начальник міського центру соціальних служб для cім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова. За ініціативи того ж центру стартувала акція «Майбутнє в твоїх руках», яку бачили і наші кореспонденти.

12 травня 2010, 16:44

У Полтаві розпочали косити газони

Загальна територія полтавських парків і скверів, які знаходяться у підпорядкуванні комунальників, налічує близько 40-ка га. Нині на них – буяння зелені і квітів, які потребують покосу.

Згідно з наданим дорученням, комунальним підприємством «Декоративні культури» стартували відповідні роботи по приведенню газонів до належного стану. Відчули аромат свіжоскошеної трави й Крістіна Криженко та Євген Серба.

12 травня 2010, 17:16

У другій половині травня в Полтаві стартує міський етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел»

Взяти участь у ньому зможуть усі бажаючі. Його мета – зробити з нашого міста українську Венецію, як мінімум – навести лад на джерелах, особливо тих, які беруть участь у формуванні річок.

Ці та інші питання розглядали сьогодні на засіданні виконкому Полтавської міської ради.

12 травня 2010, 17:32