Архів новин за 11.05.2010

Середня тривалість безробіття нині складає 9 місяців

Цей показник міському центру зайнятості вдалось скоротити десь на 3 місяці, в тому числі – завдяки запровавженню інновацій в сфері зайнятості населення. Про ці та інші питання йшлось на апаратній нараді у міськвиконкомі.

11 травня 2010, 12:00

«Укрпошта» випустила ювілейний конверт для погашення спеціальним штемпелем

Упродовж багатьох століть поштова марка є символом суверенітету держави і відіграє своєрідну роль посла. І нині, до визначних дат, її статус зростає. До відзначення Дня Великої Перемоги «Укрпошта» випустила ювілейний конверт для погашення спеціальним штемпелем. Побували на урочистій події і наші журналісти.

11 травня 2010, 12:02

День Перемоги закінчили святкувати на Співочому полі

Після традиційних урочистостей 9 Травня із покладаннями квітів, парадами та офіційними промовами відзначення Дня Перемоги продовжувалося до глибокого вечора у вже більш невимушеній атмосфері - із концертом, смачною їжею та напоями і, звичайно ж, салютом. Святкували і наші кореспонденти.

11 травня 2010, 12:29

Ранкові привітання у День Перемоги отримали і ті ветерани, які за станом здоров'я не мали можливості відвідати масові заходи, що проходили у місті

Вже традиційно визволителів, які знаходяться на лікуванні у кардіологічному відділеннні шпиталю для ветеранів, вітав Київський район міста.

11 травня 2010, 12:48

Полтава прощалася зі своїм останнім героєм Радянського Союзу – Кузьмою Павловичем Нездолієм

10 травня, коли завершилися урочистості з нагоди 65 річниці Перемоги, Полтава прощалася зі своїм останнім героєм Радянського Союзу, свідком та учасником Сталінградської битви та одним із трьох солдатів, що встановлювали червоний прапор перемоги над Берліном - Кузьмою Павловичем Нездолієм. Сотні людей прийшли провести в останню путь героя, серед них - рідні та близькі, члени ветеранської спілки, військові та представники міської і обласної влад.

11 травня 2010, 13:05

Навіть у свята, що тривали у місті, прибирання полтавських вулиць спецмашиною «Скандія» не зупинялось

Остання і нині продовжує працювати у цілодобовому режимі, не залишаючи жодних шансів бруду і пилу. Бачила її роботою сьогодні наша знімальна група.

11 травня 2010, 13:58

У Полтаві закінчилося кінно-спортивне свято на Кубок міського голови

Ще довго будуть пам'ятати полтавці кінно-спортивне свято, що вирувало у місті у рамках відзначення 65-річниці Великої Перемоги. Протягом цих днів до Полтави прибули спортсмени з області та інших міст України, аби посперечатися чиї вихованці вправніші у конкурі. Хто ж забрав кубок мера Полтави знають наші кореспонденти.

11 травня 2010, 14:00

Загальний обсяг видатків цьогорічного обласного бюджету заплановано у розмірі майже 2 млрд грн, що майже на чверть більше за аналогічні показники 2009-го

Про це йшлося на спільному засіданні постійних комісій облради з питань екології, законності та правопорядку, паливно-енергетичного комплексу, аграрної політики та освіти і науки. Тут розглядали питання, котрі будуть винесені на розгляд 26 сесії обласної ради.

11 травня 2010, 15:19