Архів новин за 1.05.2010

Полтава продовжує балувати

Гарний приклад виконання класичних вальса, танго та пасадоблю молодому поколінню демонструє колектив танцювального клубу «Ретро», що діє при Міському будинку культури. Вивчали нові «па» на весняному «Ретро-балу» Крістіна Криженко та Сергій Бовтік.

1 травня 2010, 13:33

У Полтаві відбулася зустріч поколінь

За підтримки німецького фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє» у рамках програми «Місце зустрічі – діалог» Педагогічний Центр «Академія» здійснив проект «Зустріч поколінь». Майже 20 історій людей, які пройшли війну, були в’язнями концтаборів та працювали у Німеччині, зібрали учні однієї із полтавських шкіл, аби передати цей досвід іншим представникам підростаючого покоління.

1 травня 2010, 13:35

В дитячому садочку №41 з'явилася нова традиція

Тут до озеленення подвір'я долучили поважну гостю – ветерана Великої Вітчизняної війни. Вона разом з малечею посадила дерево. Так у закладі долучилися до відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги.

1 травня 2010, 13:38

Військово-спортивне свято «Будемо гідні подвигу батьків» до 65-ї річниці Великої Перемоги влаштували учні міської школи №18 та два спортивно-патріотичних клуби

Показові виступи, демонстрація бойової техніки та зброї, а також конкурс на кращу солдатську кашу пройшли на території зони відпочинку в одному з мікрорайонів Полтави. Враженнями від побаченого діляться наші кореспонденти.

1 травня 2010, 13:41

Молоді піднімають настрій за допомогою флеш-мобів

«Україно, посміхнись!» – закликала активна молодь Полтави перехожих біля театру імені Гоголя. Більше того – дарувала повітряні кульки і власні посмішки. І все це – для того, щоб покращити настрій полтавцям на тлі сірих кризових буднів. Зарядилися позитивом і наші кореспонденти.

1 травня 2010, 13:46

З оркестром, червоними стягами та промовами під пам'ятником Леніну у Полтаві відзначили свято радянських часів

1 травня для людей старшого покоління, зазвичай, – згадка про радянські часи і обов'язкові демонстрації. Не став вийнятком і цей рік. Прибічники комуністичного ладу, бабУсі і дідусІ, які пам'ятають цей день як символ солідарності, зранку цього дня демонстрацією пройшлися центральними вулицями міста і поклали квіти до підніжжя пам'ятника вождю світового пролетаріату. Під червоними прапорами пройшлася і наша знімальна група.

1 травня 2010, 13:48

Кафе «Берізка», що у Корпусному парку міста, планують реконструювати

На думку інвестора та проектантів, на місці старої одноповерховох будівлі має з'явитися об'єкт з підвальним приміщенням та відкритою терасою для літнього відпочинку. Аби узгодити всі «за» та «проти», засідання громадської колегії міськвиконкому повністю присвятили саме цьому питанню.

1 травня 2010, 15:24

Перше травня – не лише Міжнародний день солідарності трудящих

Для когось це – перший з 4 вихідних. Тому й прагнуть городяни поїхати за місто, поближче до природи та чистого повітря. Як відпочивали полтавці 1 травня, бачили Олександр Крумін та Сергій Бовтік.

1 травня 2010, 15:26