Архів новин за 9.04.2010

Фонди музею історії Полтавської битви поповнились новим експонатом

Ним став портрет українського гетьмана Пилипа Орлика. Художнє полотно у виконанні Заслуженого художника України Миколи Підгорного є майже унікальним, адже це – ще одне авторське бачення цієї історичної постаті, автентичних зображень якої нині немає. Яким постав творець першої писемної конституції України у баченні полтавського митця, знає Вячеслав Джиган.

9 квітня 2010, 18:02

Пожежній драбині цими днями виповнюється 254 роки

Цими днями виконується 254 роки, як у Сполучених Штатах Америки запатентували пожежну драбину. Сьогодні це знаряддя праці стає у нагоді пожежникам при гасінні мало не кожної пожежі, адже більшість сучасних будинків – багатоповерхові, говорять полтавські еменесники. Які драбини є у розпорядженні українських рятувальників від вогню нині – з'ясовувала Юлія Лис.

9 квітня 2010, 18:04

Прихід погожих теплих днів означає, що незабаром – початок нового туристичного сезону

На цю «гарячу» пору і припадає найбільша кількість порушень прав споживачів у туристичній галузі, говорять у міському управлінні культури. Часто носіями неправдивої інформації потенційному туристу, самі цього не підозрюючи, виступають засоби масової інформації. На нараді з керівниками регіональних ЗМІ говорили на тему правового регулювання реклами туристичної діяльності.

9 квітня 2010, 18:06

У Полтаві зменшується частота випадків захворювання на туберкульоз

Поряд із цим медики відзначають, що останнім часом хвороба поширюється серед молоді, зокрема, студентства. Про це йшлося на засіданні надзвичайної протитуберкульозної комісії.

9 квітня 2010, 18:07

Підприємства громадського харчування та заклади торгівлі цього літа мають вийти на новий рівень обслуговування полтавців – запевняють представники міської влади

До нових форм роботи спонукають визнання Полтави як одного з найпривабливіших міст держави, а ще – невтішна статистика рівня захворюваності громадян на гострі кишкові інфекції. Докладніше про нараду з керівниками торгівельних організацій у міськвиконкомі – в матеріалі наших кореспондентів.

9 квітня 2010, 18:08

Чимало скарг, котрі надходять до управління по роботі зі зверненнями громадян Полтавського міськвиконкому, стосуються роботи ліфтів у багатоповерхівках

Начальник означеного підрозділу Лідія Буркова переконує: усі звернення перевіряються та передаються до комунального підприємства «Ремліфт». Відтак, кожен випадок тримають на контролі, аж доки проблему не буде вирішено.

9 квітня 2010, 18:09

Мешканці будинку по вулиці Артема, 7/22 вже тиждень задихаються від смороду

«Підвал нашого будинку підтоплено нечистотами вже понад тиждень, а от аварійні роботи відповідні служби почали лише 2 дні тому. Сморід від стоків, тим часом, не дає жити та несе загрозу для здоров'я», – з такою інформацією телефоном до нашої редакції звернулися мешканці п'ятиповерхівки по вул. Артема, 7/22. Розбиралися у проблемі Олександр Крумін та Альберт Івлєв.

9 квітня 2010, 18:10

Непотріб просто під вікнами будівлі – таку картину побачили інспектори по контролю за благоустроєм біля гуртожитку № 3 педагогічного університету

Фахівці на порушення відреагували згідно із законодавством – склали адмінпротокол на коменданта закладу. Представники вишу, у свою чергу, виправдовуються: лад біля будівлі наведуть впродовж дня.

9 квітня 2010, 18:12

Полтава – одне з перших в Україні міст, в якому стартувало довгоочікуване асфальтування доріг

Щоп'ятниці в «Новинах» ми будемо інформувати полтавців про виконаний упродовж тижня обсяг ремонтних робіт на вулицях міста. І робити це намагатимемося якомога повніше та об'єктивніше, повідомлятимемо полтавців і про графік, яким у своїй роботі керуватиметься полтавське підприємство, яке виграло тендер на право проведення дорожних ремонтних робіт. Де працювали цього тижня і з яких вулиць почали, дізнавалися сьогодні наші журналісти.

9 квітня 2010, 18:13