Архів новин за 8.04.2010

«Здоровим бути здорово!» – запевняє Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у ході своєї одноіменної акції

Проблема збереження та зміцнення здоров'я кожної людини і усієї громадськості хвилює міську владу. Саме тому і було заплановано преведення такого загальноміського профілактичного заходу.

8 квітня 2010, 11:27

Вже п'ять років поспіль у квітневі дні театральне життя Полтави набуває нового потужного поштовху

До нашого міста приїздять кращі театральні трупи України та Ближнього Зарубіжжя - упродовж тижня вирує Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя». Полтавський глядач зазвичай чекає цих днів з нетерпінням, тож кожна вистава за гоголівським сюжетом проходить з аншлагом.

8 квітня 2010, 11:43

До проведення 2-місячника благоустрою, який триватиме у Полтаві до 22 травня, долучилась і молодь

Студенти вишів, училищ і технікумів обласного центру відгукнулись на заклик міського голови Андрія Матковського подбати про благоустрій рідного міста. Бачила прибирання Білої Альтанки і наша знімальна група.

8 квітня 2010, 12:50

Про партнерські стосунки Полтави з білоруським містом Барановичі говорив на брифінгу голова Октябрського району міста Олег Пругло

Місяць тому делегація нашого міста відвідала Білорусію, за півроку перед цим представники Барановичів були у Полтаві. Тож, відтепер маємо партнерство між населеними пунктами.

8 квітня 2010, 15:45

Угоду про співпрацю підписали Державна податкова адміністрація та Полтавський університет економіки і торгівлі

Таким чином, певні обидві сторони, випускники вишу матимуть змогу працевлаштуватися у державній структурі, натомість, податкова поповнюватиметься новими здібними кадрами.

8 квітня 2010, 15:47

У Полтаві почнуть проводити рейди, покликані виключити вживання пива та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях

Неухильне виконання законодачих актів, котрі обмежують вживання пива та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, - таким було основне питання, що розглядалося на робочій нараді у міськвиконкомі під головуванням заступника мера Віталія Нікіпєлова. Останній говорить: питання для міської влади надто актуальне, адже мова - про здоров'я молодого покоління.

8 квітня 2010, 16:13

Дві години мер Андрій Матковський у редакції газети «Вечірня Полтава» спілкувався з мешканцями міста

У редакції газети «Вечірня Полтава» відбулася чергова «гаряча лінія» за участю міського голови. Таку форму спілкування з представниками міської влади тут проводять регулярно. З її допомогою читачі газети – а власне, будь-хто з полтавців, може особисто поспілкуватися на злободенні теми і з очільником міста в тому числі. Цього разу на «гарячу лінію» запросили й нашу знімальну групу.

8 квітня 2010, 17:35