Архів новин за 7.04.2010

У Полтаві відзначили День здоров'я

7 квітня щороку у світі традиційно відзначається День охорони здоров'я. Цьогоріч 7-11 квітня в усьому світі триватиме всесвітня кампанія «1000 міст, 1000 життів» – глобальний рух за здоров'я міста в умовах швидкого росту урбанізації. У Полтаві із такої нагоди теж пройшла низка заходів, покликаних привернути увагу людей до проблем власного здоров'я.

7 квітня 2010, 12:27

На 5 Міжнародному конкурсі «Міс Студентського світу-2010» корону красуні виборола полтавка Дарія Сенкевич

Цінні подарунки і привітання від мера Андрія Матковського красуня вже отримала, а сьогодні на прес-конференції ділилася із журналістами враженнями від змагання та подальшими планами участі у конкурсах краси, що вже цьогоріч пройдуть в Полтаві.

7 квітня 2010, 12:39

Полтавський Художній салон запрошує на традиційну Великодню виставку

До уваги шанувальників мистецтва – художні полотна, пасхальні рушники, писанки, плетені вироби, кераміка та навіть одяг. Все це – від відомих полтавських митців. Однією з перших відвідувачів експозиції стала наша знімальна група.

7 квітня 2010, 13:25

Потрапити на прийом до міського голови легко

Для того, аби полтавці мали змогу звернутися за допомогою у вирішення своїх проблем до перших осіб міста, у міськвиконкомі налагоджений графік особистого прийому ними громадян. Регулярно - в перший та третій понеділок місяця - особистий прийом проводить і міський голова Андрій Матковський. Аби особисто поспілкуватися з мером, варто лише завчасно звернутися в управління по роботі зі зверненями громадян, переконують у міськвиконкомі.

7 квітня 2010, 14:06

Сьогодні православні всього світу відзначають одне з 12 головних церковних свят – Благовіщення Пресвятої Богородиці

Де і як вперше з'явилося це свято, невідомо. Перші відомості про Благовіщення відносять до 560 року, коли імператор Іустініан вказав дату святкування Благовіщення – 25 березня. За новим стилем його відзначають 7 квітня. Тему досліджував В'ячеслав Джиган.

7 квітня 2010, 15:41

Дитячий садок №37 пережив прихід цьогорічної весни з ускладненнями

При розтаванні снігу, що був на даху закладу, почала протікати покрівля. У деяких дитячих кімнатах помокріли стіни. Рятувати приміщення взялися всі гуртом: міська влада, меценати, батьки. Після капітального ремонту значної частини даху дитячий садок відвідав міський голова Андрій Матковський.

7 квітня 2010, 16:15

З 7 по 9 квітня у виставковій залі Міського будинку культури триватиме 18 Міжрегіональна виставка-презентація «Енергодім»

Тут профільні фахівці представляють нові рішення в питанні збереження енергії та обмінюються досвідом. Зокрема, в рамках виставки пройшло засідання круглого столу за участю начальників управлінь міськвиконкому, де фахівці представили нові проекти щодо впровадження енергозберігаючих технологій в бюджетних будинках.

7 квітня 2010, 17:44

Школярі міста вже зараз активно готуються до відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги

Зокрема, створюють концертні програми для ветеранів та людей похилого віку. А деякі школи вже й впроваджують їх у життя. Учні 28-ї гімназії презентували таку у Горбанівському геріатричному пансіонаті.

7 квітня 2010, 17:47