Архів новин за 30.04.2010

У переддень 65 річниці Перемоги художник-фронтовик Володимир Гнипа представив на суд глядачів виставку своїх картин

Із 1959 року почалася його серйозна творча діяльність, портрети і пейзажі Володимира Васильовича побували у виставкових залах не лише всієї України, але і за кордоном. Але ніяким чином вони не нагадуть про воєнні лихоліття. «Художник-оптиміст» - так його називають колеги.

30 квітня 2010, 11:33

У Студентському сквері штрафують за «бички»

Контроль за дотриманням чистоти та порядку у місцях масового скупчення людей, зокрема, у полтавських парках - одне з першочергових завдянь інспекції по контролю за благоустроєм міста. Тому й перевіряють такі об'єкти регулярно. Черговий рейд кінцевим пунктом мав студентський парк поблизу педагогічного університету. Інспектори наочно продемонстрували: кілька рейдів та зо 2 десятки адмінпротоколів - і кількість бажаючих смітити у парку зменшилася у рази.

30 квітня 2010, 11:40

10-ий день народження відсвяткував танцювальний колектив дитячого ясла-садочку № 77

«Подорож до чаруючого світу танцю» - так називався звітний концерт дітей, на якому побували поважні гості - представники міської влади. Познайомилися з юними талантами і наші кореспонденти.

30 квітня 2010, 12:26

Відзначення 65-ої річниці Великої Перемоги буде незабутнім як для ветеранів, так й для молодого покоління

Вперше в Полтаві відбудеться військовий парад з елементами театралізації, а у молодіжному святковому квесті залюбки продемонструють свій мистецький талант ветерани-аматори сцени. Про особливості культурно-мистецьких заходів з нагоди ювілею Перемоги розповіла журналістам заступник міського голови Лариса Семеняга.

30 квітня 2010, 14:40

У Полтаві – жіноча армія

Ще 160 юнаків та дівчат цього дня виявили бажання служити за контрактом. У гендерному співвідношенні це 60% представниць чарівної статі і 40 – мужніх вояків. Однак, переконують керманичі 179 об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку, це не означає що армія стає жіночою. Спілкувалися з новоспеченими контрактниками Крістіна Криженко та Євген Серба.

30 квітня 2010, 14:43

Ще з 20 квітня у Полтаві розпочали вітати ветеранів

Урочисті прийоми за участю міського голови проходять у Міському Будинку культури. Сльози радості і слова вдячності ветеранів сьогодні бачила і наша знімальна група.

30 квітня 2010, 15:19

У Полтаві вже місяць ремонтують дороги

Полтавське підприємство, яке виграло тендер на право проведення останніх, наразі працює на найаварійніших відрізках, втім, виключно у світлий час доби і за сприятливих погодніх умов.

Які вулиці отримали нове дорожнє покриття впродовж останнього тижня та які відрізки вулиць Полтави на черзі, знають наші журналісти.

30 квітня 2010, 16:01

236 голосів «за», бійка і кидання яєць

Саме такою була ратифікація угоди щодо продовження терміну перебування Російського Чорноморського флоту у Севастополі. Про своє бачення цієї ситуації розповів народний депутат України Вадим Петренко на своїй прес-конференції. Побували на ній і наші журналісти.

30 квітня 2010, 16:37