Архів новин за 3.04.2010

До Міжнародного дня сміху у обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді провели веселе дійство, що зібрало повний концертний зал

Тут відкрили чемпіонат асоціації команд клубу веселих та найкмітливіших міста Полтави. Слухали жарти та отримували позитивні емоції від побаченого і наші кореспонденти.

3 квітня 2010, 15:42

Молочні продукти завжди вважалися обов'язковою складовою раціону здорового харчування

Де краще купити молоко, сметану, сир та масло - на ринку чи в магазині, як вберегти себе від неякісного товару та до кого звернутися, якщо проблема все ж виникла - у наступному сюжеті.

3 квітня 2010, 15:45

Незвичний злочин було скоєно нещодавно у Крюкові

З одного з ювелірних салонів міста крадій виніс золота на суму понад 3 млн. гривень. Та, за показниками датчиків руху, встановлених у магазині, на усю операцію зловмисник використав... 40 секунд. Проте, усю фантастичність злочину розвіяло подальше розслідування. Як усе було насправді, дізнаєтеся з наступного сюжету.

3 квітня 2010, 15:49

Полтава - одне з небагатьох міст України, де активно впроваджують інклюзивну освіту

Такий навчальний процес передбачає навчання дітей з особливими потребами в навчальних закладах за місцем проживання. Хоча новий напрямок практикується в місті лише на рівні експерименту - за ним майбутнє, вважає начальник міського управління освіти Світлана Горбаньова.

3 квітня 2010, 16:08

Басейн при дитсадку чи школі – це запорука гармонійного розвитку дитини, її здоров'я, а звідси і формування особистості

Це розуміють у міському управлінні освіти, тому і впродовж 2007-2009 років на оновлення басейнів при навчальних закладах Полтави витратили понад 1 мільйон гривень. Як впливають заняття на воді на навчально-виховний процес, бачила і наша знімальна група.

3 квітня 2010, 16:10

Духмяна паска - обов'язковий атрибут святкового великоднього столу

Проте, якщо більшість сучасних українців віддають перевагу пасці, придбаній у магазині, то дехто з господинь, навпаки, готує великодній хліб власними руками. Про великодню випічку, виготовлену власноруч, та про релігійне значення паски - у сюжеті Олександра Круміна.

3 квітня 2010, 17:33

У прямому ефірі останньої програми «Мерія на зв'язку» міському голові Андрію Матковському мешканка Полтави повідомила про критичну санітарну ситуацію у деяких подвір'ях Київського району міста

Йшлося про подвір'я будинків, розміщених навпроти торгово-розважального центру «Київ». Полтавка зазначила: територію біля будинків час від часу використовують як місце для справляння природніх потреб. Причиною ж такого явища назвала зачинені в ТРЦ «Київ» туалети. Разом зі спеціально створеною комісією питання вивчали наші кореспонденти.

3 квітня 2010, 17:37

У Полтаві триває двомісячник чистоти та благоустрою

Відтак, у посиленому режимі працюють фахівці інспекції по контролю за благоустроєм міста. Особливої уваги приділяють приватному сектору, бо саме тут найчастіше фіксують порушення. Останній рейд пунктом призначення мав вулицю Жуківську, що неподалік автоагрегатного заводу.

3 квітня 2010, 17:39