Архів новин за 28.04.2010

Обласне комунальне підприємство «Полтававодоканал» найближчим часом планує підвищити вартість тарифів на свої послуги

Це стало необхідним, за словами гендиректора підприємства Валерія Ченчевого, через борги з виплати заробітної плати та за електроенергію. Це та інші питання стали темою обговорення на спільному засіданні постійних депутатських комісій в обласній раді.

28 квітня 2010, 13:51

«Весна 45-го року» – таку назву отримала експозиція, що відкрилася в Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка

Виставку присвятили 65-річчю Великої Перемоги. На ній представлені твори класиків образотворчого мистецтва ХХ століття. Серед них – роботи Тетяни Яблонської, Віктора Орєшнікова та Володимира Павлюченка.

28 квітня 2010, 15:47

28 квітня вважається Всесвітнім днем охорони праці

У Полтаві його відзначають з 2000 року. Із нагоди свята у Полтавському міськвиконкомі відбулося урочисте засідання, де привітали кращих працівників – спеціалістів із охорони праці та осіб, відповідальних за неї, а ще підбили підсумки роботи у цій сфері за минулий рік. Олена Ляшенко з подробицями – далі.

28 квітня 2010, 15:50

У Полтаві з педагогами працюють голандські спеціалісти

Голандські експерти у галузі освіти Тон Шоутен та Ріа Смеєрс завітали цими днями у Полтаву, аби провести майстер-класи для педагогів нашого міста. «Менеджмент керівників освітніх закладів» та «Підготовка вихователів дошкільних навчальних закладів» - така назва освітніх проектів, мета яких - інтегрувати найкращі європейські практики навчання в освітній простір України.

28 квітня 2010, 15:52

Черговий рейд інспекції по контролю за благоустроєм міста кінцевим пунктом мав околиці селища Вороніна

А саме - стихійний смітник неподалік мототреку. Інспектори стверджують: у рамках двомісячника чистоти і благоустрою тут навели порядок силами Ленінського райвиконкому. Проте, стараннями декого з мешканців селища вже за кілька тижнів смітник утворився знову.

28 квітня 2010, 16:21

У Полтаві відбувся міський етап військово-патріотичної гри «Сокіл»

Подолання смуги перешкод, змагання на знання народної пісні, справжній козацький куліш - військово-патріотична гра «Сокіл» традиційно дарує школярам міста можливість продемонструвати власні вміння та отримати за це нагороду і повагу з боку однолітків. Міський етап гри цього разу відбувся на базі 22 загальноосвітньої школи Полтави. Хто переміг - дивіться далі.

28 квітня 2010, 16:24

Поетів, студентів полтавських вишів, ветеранів війни та дітей зібрав музей Івана Котляревського на літературно-мистецьку акцію, присвячену Великій Перемозі

Через 65 років після закінчення війни старше покоління передавало досвід і мудрість молодшому. Про подробиці зустрічі розкажуть наші кореспонденти.

28 квітня 2010, 17:53

До дня Великої Перемоги в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді пройшов захід-реквієм для ветеранів Київського району

Підростаюче покоління не лише пригадало пісні тих часів, але і представило на розсуд присутніх художні постановки творів на воєнну тематику.

28 квітня 2010, 17:55

Полтавський Пенсійний фонд потерпає від недостатнього надходження страхових внесків від деяких підприємств та установ міста

Про це йшлося на засіданні комісії по заборгованості у міськвиконкомі, куди були запрошені представники прокуратури, кримінально-розвідувального управління, податкової інспекції, а також керівники підприємств-боржників.

28 квітня 2010, 17:57

Миргородський педофіл отримав обвинувачення відразу за трьома статтями Кримінального кодексу

Обвинувачення відразу за трьома статтями Кримінального кодексу України пред'явили правоохоронці 30-ти річному миргородському педофілу. Попередньо з помешкання чоловіка було вилучено диски з порнографічними фільмами, серед яких – і так звані «твори» власника квартири: відеоролики із записами згвалтувань, в яких брав участь мешканець квартири і його жертви. Подробиці – далі у випуску.

28 квітня 2010, 17:57