Архів новин за 27.04.2010

Війну сірим будням та одноманітності оголосили жителі будинку по вулиці Леніна, 96

Щоб подарувати дітям казку, всі вони за власні кошти вирішили оновити старий зруйнований дитячий майданчик. Що з цього вийшло – бачили наші кореспонденти.

27 квітня 2010, 14:24

У місті стартували роботи по нанесенню розмітки на дороги

Наразі «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» не тільки прибирає дороги міста від пилу та бруду, а й оновлює «зебри». Спостерігала за цим процесом і наша знімальна група.

27 квітня 2010, 14:26

Не палиш цигарки, не вживаєш алкоголь чи наркотики, натомість маєш міцне здоров'я та авторитет у суспільстві

Цю незаперечну істину студентам місцевих вишів вкотре взялися доводити працівники Полтавського міського центру соцслужб для сім'ї, дітей та молоді. Чергова акція проти шкідливих звичок має назву «Здоровим бути здорово» і розпочалася з так званих Днів змін у місцевих вишах.

27 квітня 2010, 15:48

27 квітня 1965 року хімік та технолог компанії «Procter & Gamble» Віктор Мілз запатентував підгузки із вологопоглинаючою поверхнею «Памперс»

Відтоді пройшло чимало часу, і бренд став назвою, що позначає не лише його продукцію. «Памперси – необхідне чудо прогресу чи примхи ледачих батьків?», – з'ясовували наші кореспонденти.

27 квітня 2010, 18:17

Уже дванадцятий рік поспіль гімназія № 6 відзначає день свого навчального закладу

Це – свято нагородження кращих учнів та звіту творчих колективів гімназії. Цьогоріч на нього завітали вчителі-ветерани та представники Полтавського управління освіти. Як усе було – знає Олена Ляшенко.

27 квітня 2010, 18:19

Підсумки роботи галузі охорони здоров'я за І квартал поточного року підбили сьогодні на медичній раді міста

За сумлінну працю керівників структурних підрозділів нагородили почесними грамотами.

Більше про здобутки та прорахунки медиків – далі у випуску.

27 квітня 2010, 18:21

Відчути справжній європейський рівень відпочинку відтепер можна й у Полтаві

Днями розпочав приймати своїх перших відвідувачів кафе-бар клубного типу «Європа», будівля якого вдало доповнила зону відпочинку міського будинку культури. Репортаж з презентації клубу – від наших кореспондентів.

27 квітня 2010, 18:22

Недосконалість виборчої законодавчої системи дає можливість цілком законно проводити підкуп виборців

Окрім некоректної поведінки кандидатів, результати деяких соціологічних досліджень можна піддати сумніву. Саме таку думку на прес-конференції висловив керівник Полтавської міської організації Всеукраїнського громадського об'єднання «Комітет виборців країни» Олександр Денисенко.

27 квітня 2010, 18:24

Близько 700 м2 нового газону буде замінено на Меморіалі Солдатської Слави

Газон власного виробництва комунального підприємства «Декоративні культури» був висіяний у розпліднику ще рік тому. Процес втрамбування нової зеленої трави бачили наші журналісти.

27 квітня 2010, 18:26