Архів новин за 26.04.2010

В Палаці дитячої та юнацької творчості визначили переможців поетичного конкурсу

Діти, які займаються в гуртках палацу, три місяці готували власноруч написані вірші на суд жюрі. Свято дитячої творчості, присвячене Великій Перемозі, бачили і наші кореспонденти.

26 квітня 2010, 14:40

Своє головне свято відзначила міська гімназія №32

Тут з піснями, віршами та танцями прошов День науки, який цьогоріч співпав також із Днем гімназії. Організатори ще на початку дійства запевнили всіх глядачів: вони побачать справжнє шоу. Враженнями від нього поділяться наші кореспонденти.

26 квітня 2010, 14:44

Полтава знову гостино приймає гостей з-за кордону

Цими днями до обласного центру завітала делегація з італійської провінції Сестри Лівенте. Окрім екскурсійної програми, гості також взяли участь у заходах, присвячених 26-й річниці вибуху на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2010, 14:46

Полтава не перший день готується до відзначення 65-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

Робота проводиться у кількох напрямках одночасно: благоустрій міста, реставраційні роботи на Меморіалі Солдатської слави, зустрічі міського голови з ветеранами, освітянські програми. Про нагальні питання, які потребують першочергового вирішення до 9 травня, йшлось у понеділок на апаратній нараді у міськвиконкомі.

26 квітня 2010, 14:51

Очільник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики ОДА Олег Пустовгар підбив підсумки 5-річної роботи очолюваного ним відомства

За цей час, зазначив він, управлінням було зроблено немало, а нині ставлять перед собою завдання довидати книги із серії «Реабілітовані історією».

26 квітня 2010, 17:43

26 квітня світова спільнота вшановує 24-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС

Вибух атомного реактора у 1986 році став техногенною катастрофою світового масштабу, яка завдала лиха не лише ліквідаторам наслідків аварії, але й мешканцям більшості регіонів нашої держави. У Полтаві вшановувати чергову річницю тих страшних подій біля пам'ятника жертвам Чорнобильської трагедії зібралися кількасот мешканців, серед яких - і перші особи міста та області.

26 квітня 2010, 17:46

Близько 12-ти кілометрів за зміну – саме такий результат роботи шляхоприбиральної машини «Скандія»

Наразі спецавтомобіль працює під бортами доріг Полтави. Техніка задіяна в цілодобомову режимі, відповідно до затвердженого графіку. Більше про вулиці, які будуть прибрані цього тижня, дізнавались Крістіна Криженко та Сергій Сепітий.

26 квітня 2010, 17:53