Архів новин за 24.04.2010

Бути здоровим та красивим навчають в міській школі №13

Тут вирішили пригадати старі добрі часи, коли в кожній школі за часів Радянського Союзу день починався зі спортивної зарядки для учнів. Але в 13-й школі пішли далі: тут фізкультхвилинку проводять не вчителі, а телевізори. Вони встановлені по всій школі та закликають кожного до здорового способу життя.

24 квітня 2010, 16:29

«За досвідом – до міліції!»

Під таким гаслом відбулася зустріч студентів одного з правових вишів міста з офіцерами науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України в області. Більше про зустріч та побачені студентами експонати – у нашому наступному матеріалі.

24 квітня 2010, 16:32

Студенти з усієї України в Полтаві вирішували проблеми ефективного розвитку лідерських якостей

На науково-практичну конференцію з проблем самоврядування у вишах до Полтави прибули студенти майже з усієї України. Лідери студентського самоуправління упродовж двох днів разом вирішували проблеми та шукали шляхи ефективного розвитку лідерських якостей. На з'їзді побували і наші кореспонденти.

24 квітня 2010, 16:33

Незабаром людство буде згадувати події Чорнобильської катастрофи та вшановувати тих, хто брав участь у ліквідації її наслідків

У Полтаві такі заходи вже почалися. Працівники Ленінського райвиконкому міста стверджують: вони намагаються робити усе від них залежне, аби допомогти і матеріально, і морально усім постраждалим 26 квітня 1986 року та їх сім'ям.

24 квітня 2010, 16:36

У Полтаві відбулися установчі збори обласної організації партії «Народна влада»

Позбутися олігархів й зробити в Україні дійсно народну владу – такі завдання наразі ставить перед собою «Народна влада» – нова партія, яка нині активно розширює свої лави. На Полтавщині до політичної сили вже приєдналося понад тисячу чоловік. На установчих зборах обласної організації партії, які пройшли сьогодні у Полтаві, побували й наші журналісти.

24 квітня 2010, 16:37

Середньостатистичне полтавське дерево 30-ти річного віку у середній частині міста коштує 3 тисячі гривень

Саме стільки має заплатити замовник в разі необхідності зрубати таке насадження під час проведення будівельних робіт.

Більше про порядок ліквідації аварійних дерев та необхідні дозвільні документи для проведення цього виду робіт дізнавались наші журналісти.

24 квітня 2010, 16:38

Більше 200 чоловік також долучились до проведення загальнонаціонального суботника, проте – в іншій частині міста

Спільно зі своїми безпосередніми керманичами, працівники міськвиконкому, профільних управлінь міста і області прибирали берег річки Ворскли поблизу мікрорайону Левада.

24 квітня 2010, 16:42

В Україні сьогодні – генеральне прибирання

В урядовій телефонограмі, підписаній Прем'єр-міністром Миколою Азаровим, керівникам центральних органів виконавчої влади доручено організувати всеукраїнський суботник з благоустрою населених пунктів, залучивши до нього місцеву владу, колективи підприємств, установ та організацій, жителів громад, студентів і школярів. Мета цілої низки суботників цього року справді благородна – гідно підготуватися до 65-річниці Перемоги. На суботниках в різних куточках міста цього дня, щоправда – з камерами і мікрофонами, працювали й наші журналісти.

24 квітня 2010, 16:44