Архів новин за 23.04.2010

Традиційно у переддень 9 травня колектив середньої школи № 40 проводить творчі заходи

Цьогоріч тут відбулося свято інсценованої війської пісні. Перед глядачами рогорнулося ціле театралізоване дійство, в ході якого присутні вкотре пригадали події Великої Вітчизняної війни.

23 квітня 2010, 17:00

Переможців конкурсу листівок-привітань «Пам'ять жива» вітав міський голова Андрій Матковський

За ініціативи міської влади цей конкурс проводився в усіх навчальних закладах міста. Листівки, виготовлені руками дітей, отримають ветерани напередодні 9 Травня.

23 квітня 2010, 17:03

За допомогою полтавців міліція вже не вперше затримує правопорушників, на рахунку яких – не один десяток злочинів

Мешканці міста почали не лише активніше надавати правоохоронцям інформацію, яка допомагає у розкритті злочинів, але й самі затримують осіб, які їх вчиняють. Про черговий такий випадок, який стався у Київському районі Полтави, – наш наступний матеріал.

23 квітня 2010, 17:05

Про завдання органів місцевого самоврядування з підготовки до відзначення 65-ї річниці Перемоги говорили на засіданні кординаційної ради при голові обласної ради

Відповідні підготовчі роботи вцілому по області вже розпочались, зазначалось на зібранні. Серед лідерів по ступеню готовності – обласний центр.

23 квітня 2010, 17:07

Із 90-річним ювілеєм привітали ветерана Великої Вітчизняної війни представники Ленінської районної ради Полтави

Учасник бойових дій, нагороджений медалями «За Бойову відвагу» та «Орденом Слави 3 ступеня», Тимофій Міщенко розповів присутнім чимало цікавого про воєнні роки.

23 квітня 2010, 18:01

До літа у міському пологовому будинку відремонтують другий поверх

Вони не працюють позмінно від «дзінка до дзвінка» і по собі знають, що таке – працювати у вихідні. Проте, на роботу свою ці медики не скаржаться. Саме вони, працюючи у міському пологовому будинку, долучаються до найпрекраснішого – народження дитини. Здобутки, ремонтні плани закладу і щасливі обличчя мам новонароджених полтавців під час робочої поїздки заступника міського голови Олександра Русіна бачили і наші журналісти.

23 квітня 2010, 18:02

Черговий факт порушення правил благоустрою міста зафіксували інспектори профільної інспекції міськвиконкому під час спільного рейду з правоохоронцями

Цього разу, зокрема, через відсутність договорів з КАТП-1628 на вивіз побутових відходів, поблизу однієї з вулиць утворилось сміттєзвалище.

23 квітня 2010, 18:06

За 1 зміну роботи дорожників у Полтаві останні використовують близько 400 тон асфальтобетону

Вже традиційно щоп'ятниці в «Новинах» ми інформуємо полтавців про виконаний упродовж тижня обсяг ремонтних робіт на дорогах міста. Полтавське підприємство, яке виграло тендер на право проведення дорожніх ремонтних робіт, наразі ремонтує найаварійніші відрізки доріг, за 1 зміну використовуючи близько 400 тон асфальтобетону. Останній, говорять виконавці, виключно якісний, оскільки систематично проходить лабораторну експертизу. Які відрізки вулиць Полтави були заасфальтовані впродовж останнього тижня, дізнавалися сьогодні наші журналісти.

23 квітня 2010, 18:08