Архів новин за 22.04.2010

Із наступаючим святом Перемоги вітав Андрій Матковський ветеранів Великої Вітчизняної війни

Кожен із них отримав подарунки і мав змогу подивитися концертну програму, в якій прозвучали улюблені пісні покоління, обпаленого війною. Як усе було - знає Олена Ляшенко.

22 квітня 2010, 12:06

Традиція проведення суботників в нашому місті давня і дуже корисна

Особливо – навесні, коли за рік у парках та багатьох інших улюблених місцях відпочинку полтавців назбирується величезна кількість сміття та бруду. Як з проблемою справлялися у Ленінському районі міста, знають наші кореспонденти.

22 квітня 2010, 13:54

Угоду про подальшу співпрацю підписав Полтавський інститут післядипломної педагогічної освіти і обласна організація Всеукраїнської спілки художників України

Нею передбачається спільна діяльність для пропагування культурної спадщини художників Полтавщини, створення нових проектів, а також різностороння підтримка талановитих дітей.

22 квітня 2010, 14:08

До першого травня має бути завершено реконструкцію Меморіального комплексу Солдатської слави

Бригада із майже сотні робітників напружено працювала над тим, аби вчасно і гідно підготуватися до Дня Перемоги. Сьогодні представники міської влади на чолі із Андрієм Матковським оглянули фронт виконаних робіт. Про це - у нашому наступному сюжеті.

22 квітня 2010, 14:08

Червоні стяги комуністичної партії, тюльпани та гвоздики в супроводі пісень радянських часів – в Полтаві відзначили День народження Леніна

Саме таким чином у Полтаві біля монументу прибічники комуністичного ладу вшановували пам'ять вождя пролетаріату Володимира Леніна.

22 квітня 2010, 14:10

Президент України Віктор Янукович зустрівся із російським лідером Дмитром Медвєдєвим у Харкові

Результатом цієї зустрічі стало підписання угоди про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського Флоту Росії на території України. Угода також передбачає право пролонгації цього терміну ще на 5 років за згодою сторін. В обмін на це, згідно з угодами, які підписали Янукович і Медвєдєв, Україна отримає знижку на ціну на газ у розмірі 100 доларів у разі, якщо ціна на газ буде більше 330 доларів за тисячу кубометрів, або знижку 30% від суми контракту, якщо ціна буде нижче 330 доларів.

Ці домовленості двох лідерів засудили політичні сили, які перебувають в опозиції до діючої влади, серед них – партія «Фронт змін», позицію якої оприлюднив її лідер Арсеній Яценюк. Наші кореспонденти слухали однодумців Яценюка в обласному офісі партії «Фронт змін».

22 квітня 2010, 14:27

Незважаючи на відсутність Держбюджету і труднощі, пов'язані з цим, на Полтавщині забезпечено стале фінансування виплати пенсій

А ще – невелике зростання їх розмірів для для майже пів-мільйона непрацездатних громадян. Про це журналістам на брифінгу сьогодні розповів начальник Головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області Валерій Руденко. За рахунок чого Пенсійний фонд виходить із ситуації в умовах відсутності головного фінансового документу країни, знають наші кореспонденти.

22 квітня 2010, 15:42

Велика Вітчизняна війна залишила слід не тільки в душах тих, хто пройшов воєнне пекло, а і в серцях їх дітей та онуків

У кожної родини є свої спогади про ті страшні часи. Герої минулих років, які подарували світові перемогу над фашизмом, зараз – старенькі дідусі та бабусі. Але їх подвиг не забувається. В переддень 65 річниці Великої Перемоги школи міста проводять вечори пам'яті та зустрічі з ветеранами війни. На деяких з них побували наші кореспонденти.

22 квітня 2010, 16:01

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний День Землі

Він покликаний об'єднати людей у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі і захисті. Це – свято чистоти води, землі та повітря. Яку воду ми п'ємо та чим дихають полтавці, вирішив з'ясувати Вячеслав Джиган.

22 квітня 2010, 17:00