Архів новин за 20.04.2010

До 65-ї річниці Великої Перемоги в Міському будинку культури пройшов традиційний щорічний фестиваль патріотичної пісні

Участь у ньому взяло понад сто учасників, ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці. Свої творчі досягнення тут демонстрували колективи районних та міської ветеранських організацій. Більше знають наші кореспонденти.

20 квітня 2010, 11:25

З першого червня у Полтаві розпочинає роботу пересувний флюорограф

Його роботою, крім кожного району міста, планують охопити й віддалені куточки. Підбиваючи підсумки місячника боротьби з туберкульозом, на засіданні протиепідемічної комісії міськвиконкому обговорювали й графіки роботи устаткування, і співпрацю медиків міста та керівників організацій та підприємств, а також підтримку владних структур для ефективної профілактики цього небезпеченого недуга. Рівень захворюваності на туберкульоз у місті в порівнянні з минулим роком зменшився, проте заспокоюватися, наголошував головуючий засідання, заступник міського голови Олександр Русін, зарано.

20 квітня 2010, 11:44

Машівських медиків спіймали на розповсюдженні наркотиків

Майже 1,5 роки група медиків у складі лікаря-онколога, медсестер та інших представників медіндустрії Машівського району, забезпечувала наркоманів Полтавського регіону і деяких інших адміністративних округів України наркотичним лікарським засобом «Трамадол». Подробиці – далі у випуску.

20 квітня 2010, 11:55

У міській школі №13 вшановували ветеранів

Тут в рамках заходів до 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні пройшла традиційна зустріч учнів з ветераном району Василем Любимовим. Про його бойовий подвиг – у нашому наступному матеріалі.

20 квітня 2010, 13:09

Сьогодні пройшла позачергова, 25 сесія обласної ради 5 скликання

Першим на порядку денному депутати погодили достроково припинити повноваження голови Полтавської обласної ради Олександра Удовіченка і шляхом таємного голосування обрали нового керманича облради. Хто ним став, знають наші журналісти.

20 квітня 2010, 14:02

З початку року на 170 деревах міста було вирізано омелу

Просто-таки епідемія омели на деревах нашого міста турбує багатьох - від представників громадськості до влади. Про користь і шкоду від цієї рослини, а також про те, як із нею боротися - розкажуть наші кореспонденти.

20 квітня 2010, 14:32

Полтава поступово виходить із економічної кризи

Так ситуацію охарактеризував начальник управління економічних питань Володимир Волік, представивши представникам ЗМІ «Програму економічного і соціального розвитку Полтави на 2010 рік». Промисловість Полтавщини вижила у непростих умовах, які склалися в Україні та світі останніми роками, і це дає можливості розширити та удосконалити не одну галузь соціальної сфери, – йшлося на прес-конференції.

20 квітня 2010, 15:01

Визначили переможців у традиційному міському конкурсі юних поетів і прозаїків, приуроченому до Дня Перемоги

Цього року він мав свої особливості. «Велика Вітчизняна в історії мого роду і народу» – такою була провідна тема дитячих творів.

20 квітня 2010, 16:17

У Полтаві близько 10:30 у центрі міста, на кільці біля Корпусного парку, на 15 хвилин був перекритий рух транспорту

Головну міську адміністративну будівлю з вимогами та плакатами пікетували підприємці ринків. Що їх привело під стіни міської ради та з чим вони їх залишили, розбиралися наші журналісти.

20 квітня 2010, 18:08