Архів новин за 2.04.2010

Полтавський Художній музей імені Миколи Ярошенка запрошує на експозицію призабутого та маловідомого широким колам художника, нашого земляка Василя Волкова

Він був одним з найактивніших громадських діячів Полтави початку ХХ століття та головним організатором художньої виставки, присвяченої відкриттю в нашому місті пам'ятника письменнику Іванові Котляревському. Більше про життя та творчість митця дізнавався Вячеслав Джиган.

2 квітня 2010, 17:40

Ще одна так звана стіна «графіті» з'явилася у Полтаві

Будівельний паркан на вулиці Степового фронту 1-го квітня креативно розписали школярі та студенти міста. Акцію приурочили до Всесвітнього дня сміху.

2 квітня 2010, 17:44

Напередодні великого православного свята - Воскресіння Христового полтавські волонтери та соціальні працівники проводять благодійні акції для дітей пільгових категорій

До деяких з них навіть приїздять додому. Як вітали полтавську малечу з наступаючим святом знають наші кореспонденти.

2 квітня 2010, 18:12

2 квітня, для православних християн наступила Страсна П’ятниця

Цей день вважається найскорботнішим днем церковного року. Цього дня Ісус Христос був розіпнутий і помер на Хресті, спокутуючи гріхи людства.

У Страсну П’ятницю пост стає особливо суворим: за церковними канонами, не можна куштувати нічого, окрім води та хліба. Не можна також робити ніяку домашню роботу.

2 квітня 2010, 18:19

Великдень - свято, яке українці традиційно відмічають з великим розмахом

У неділю закінчується Великий піст, тож після нічної служби за церковними канонами можна вживати скоромну їжу. Господині готуються до Великодня зі всією відповідальністю. Багато з них не жаліє ані грошей, ні сил, аби порадувати смачненьким родину. Скуповувати ж продукти розпочинають заздалегідь. На тему великоднього меню та святкових цін на ринку з полтавками спілкувалася Юлія Лис.

2 квітня 2010, 18:20

Полтавські дівчата найкращі не лише в Україні, а й у світі

Це довела студентка аграрної академії Дарія Сенкевич на міжнародному конкурсі «Міс студентсво світу - 2010» у Москві. Обійшовши 12 фіналісток, дівчина здобула корону. Привітав Дарію Сенкевич і міський голова Андрій Матковський.

2 квітня 2010, 18:22

Враховуючи збільшення пасажиропотоку у святкові Великодні та поминальні дні в місті буде додатково організовано роботу міського пасажирського транспорту

Більше про додаткові маршрути, кількість автобусів та тролейбусів і ціну квитка на проїзд – у нашому наступному сюжеті.

2 квітня 2010, 18:24

У передвеликодній період, коли заведено наводити лад, зазвичай особливо багато роботи у комунальників

За кілька днів до Великодня епіцентрами їхньої уваги стали храми міста, до того ж - всі без виключення. Для того, аби вірянам було приємно відвідати святі місця на Великдень, працівники комунального підприємства КАТП-1628 взяли під контроль підходи та під'їзди до них та вже встигли привести їх до належного вигляду.

2 квітня 2010, 18:25

З настанням весни пожвавлюється робота на присадибних ділянках мешканців приватного сектору

Проте, сміття, яке залишається у результаті таких робіт, городяни часто складують у невстановлених для цього місцях. Переконатися у цьому знімальній групі нашого каналу довелося під час чергового рейду інспекції по контролю за благоустроєм.

2 квітня 2010, 18:32