Архів новин за 19.04.2010

Вінницький гурт «ТІК» у своєму «Народному турі» дістався екватору

Серед міст, які аплодували улюбленому гурту, – Полтава. У неділю у палаці дозвілля «Листопад» серед майже вщент заповненого залу підспівували відомими пісням гурту Крістіна Криженко та Сергій Сепітий.

19 квітня 2010, 10:27

Відзначення 300-річчя Полтавської битви в нашому місті започаткувало цілу низку історико-культурних заходів, чимало з яких не обмежилися в часі самим моментом ювілею

Видовищна реконструкція бою і капітально відремонтовані об’єкти показу привабили тисячі туристів, але не менш значимою є наукова складова цієї історичної події. Молоді науковці за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Україна – свята родина» вкотре довели, що Полтава, її минувшина і сучасність цікаві й актуальні для ґрунтовних суспільно-політичних досліджень.

19 квітня 2010, 11:11

17-го квітня у всіх великих українських містах пройшла акція «Увага – мотоцикліст!»

Ініціатор проведення заходу всеукраїнського масштабу – Національна асоціація мотоциклістів України. Як проходила акція у Полтаві – бачили наші журналісти.

19 квітня 2010, 13:40

До Всесвітнього Дня довкілля члени Полтавського обласного осередку партії «Фронт змін» по всій Полтавській області влаштували ряд заходів, спрямованих на покращення екологічної ситуації

Всі вони – не разова акція, а частина проекту «Школа влади», зокрема – його практичне втілення, говорять члени партії «Фронт змін». Зроблене ними задля покращення довкілля у регіональному ландшафтному парку «Диканський» бачила наша знімальна група.

19 квітня 2010, 15:44

Полтавська делегація повернулася зі шведського міста Крістіанстад

Представники обох міст обговорили нагальні питання розвитку культури, соцільного забезпечення, інвестиційних проектів та шляхи співпраці у згаданих сферах. Детальніше – у нашому наступному сюжеті.

19 квітня 2010, 15:48

До прибирання Полтави в рамках підготовки до відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги має долучитися вся громада міста

Лише спільними зусиллями, переконаний мер Андрій Матковський, можна отримати бажаний результат і в подальшому уникнути скупчень непотребу у невідведених для цього місцях. Про ці та інші питання, які мають буди вирішені до травня, йшлося в понеділок на апаратній нараді у міськвиконкомі.

19 квітня 2010, 15:55

Конфлікт, який не перший день існує між підприємцями центрального ринку міста і його керівництвом, набирає нових обертів

Ті з підприємців, які мають претензії до роботи ринку, сьогодні звернулись за допомогою до обласної прокуратури. Керівництво ж ринку, у свою чергу, має своє бачення ситуації. Крістіна Криженко з подробицями далі.

19 квітня 2010, 17:01