Архів новин за 16.04.2010

Соціальне опитування на тему здорового способу життя влаштували співпрацівники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Його мета – виявити, наскільки полтавці вважають самі себе відповідальними за власне здоров'я і розробити план подальших дій щодо запровадження серед молоді моди на здоровий спосіб життя.

16 квітня 2010, 15:41

Бджолярі цього року не стали чекати теплого Олексія – бджіл на медозбір випустили раніше

Кілька тижнів тому у пасічників розпочалася «гаряча пора». 30-те березня – у народі Теплого Олекси – день, коли варто вперше відкривати вулики після зимівлі. Однак, так говорили пасічники колись, нинішні ж часто цього дня не дожидаються – випускають своїх крилатих комах на сонце ще раніше. Про любов людей до бджіл, про особливості догляду за ними та про легенди, які дійшли про бджіл до наших часів – у сюжеті Юлії Лис.

16 квітня 2010, 15:43

До 65-ої річниці Великої Перемоги світ побачить міська Книга пам’яті

До 65-ої річниці Великої Перемоги у рамках Всеукраїнської акції «Шляхами подвигу і слави» у Полтаві продовжується збір інформації про ветеранів та учасників бойових дій. На основі зібраних матеріалів світ побачить міська Книга пам’яті. Наразі активну допомогу у створенні меморіалу надають й учні місцевих шкіл, продовжуючи традиції колишніх червоних слідопитів. До переліку славних імен пошуково-волонтерський загін «Слідопити» 18-ої загальноосвітньої школи додав й учасника бойових дій Олександра Форого.

16 квітня 2010, 15:48

Як святкувати випусні вечори цьогоріч, вирішили з'ясувати в міській школі №38

Тут пройшли загальноміські батьківські збори представників голів батьківських комітетів 11 класів. Вони вели відкритий діалог щодо заборони збору коштів в закладах освіти. На скільки схудне гаманець батьків після випускного вечора їхніх чад, знають наші кореспонденти.

16 квітня 2010, 15:49

Серед проблем, які економісти називають наслідком відсутності у державі основного фінансового документу, – й зростання заборгованості

У Полтаві, як і по всій Україні, через борги банкрутіють колись міцні підприємства, а громадяни по кілька місяців не отримують заробітньої плати. Наразі у такому стані знаходиться й 45 полтавських підприємств. Однак, складні економічні реалії – це й поштовх до вдосконалення шляхів розвитку та пошук нових форм роботи як для підприємців, так й для органів влади. Спеціалісти профільної комісії міськвиконкому, приміром, ведуть постійний моніторинг ситуації із заборгованістю та допомагають підприємствам вийти з із проблемної ситуації.

16 квітня 2010, 15:50

Вперше цього року учні шкіл міста вийшли прибирати вулиці та улюблені місця відпочинку полтавців, а також долучилися до справи озеленення міста

Окрім того, діти звертали увагу полтавців на необхідність дбати про чистоту міста у ході виступів своїх агітаційних екологічних бригад. Таким чином школи приєдналися до двомісячника чистоти.

16 квітня 2010, 15:51

Близько 3000 саджанців ялинок висадили вздовж нової дороги на Яківці у Дендропарку

Учні, батьки та вчителі шкіл міста, студенти та викладачі вузів, і навіть депутати міської ради сьогодні узяли до рук лопати, аби розпочати справу відродження парку на Полі Полтавської битви.

16 квітня 2010, 15:53

У Полтаві продовжують ремонтувати дороги

Як ми і обіцяли, щоп'ятниці в «Новинах» ми інформуватимемо полтавців про виконаний упродовж тижня обсяг ремонтних робіт на дорогах міста. Починаючи з 1 квітня, полтавське підприємство, яке виграло тендер на право проведення дорожніх ремонтних робіт, відремонтувало 6 тисяч метрів квадратних дорожного покриття. Про вже заасфальтовані відрізки вулиць Полтави і подальший графік запланованих робіт ремонтників більше дізнавалися сьогодні наші журналісти.

16 квітня 2010, 15:55