Архів новин за 15.04.2010

Вперше у Полтаві відбувся Всеукраїнський семінар оригамі та паперопластики

Експозиція виставки оформлена у вигляді казкового міста Оригамі. Паперові шедеври митців з різних куточків України та світу можуть побачити усі бажаючі у Центрі позашкільної освіти в Полтаві. А з 11 травня – у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка.

15 квітня 2010, 11:19

«Стереотип, що у владу можна потрапити тільки з влади, буде докорінно змінено», – цю тезу висловив лідер політичної партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк в рамках презентації програми «Уряд змін»

Остання передбачає модель майбутньої влади, відкритої до суспільства. Своє бачення змін в житті країні представили і члени Полтавського осередку політичної партії «Фронт змін» під час телемосту з Києвом.

15 квітня 2010, 12:09

У міській спеціалізованій школі №3 пройшов семінар-практикум, учасниками якого стали вчителі-філологи та учителі музики

Вони обговорювали новітні педагогічні технології – спеціальні суто технічні та психологічні засоби, які мають покращити процес навчання учнів та надати йому європейського характеру. Присутні на зібранні відвідали відкриті уроки колег, які нині активно впроваджують та пропагують ці технології у навчальному процесі.

15 квітня 2010, 12:20

Справжнє свято вишуканого смаку, майстерності та професіоналізму відбулося сьогодні у Полтавському університеті економіки і торгівлі

Технологічний факультет демонстрував свої досягнення та здобутки. А от серед гостей – колеги не лише з України, а й із Польщі, Росії та Німеччини.

15 квітня 2010, 13:23

Лекцію на тему важливості здорового способу життя провели сьогодні спеціалісти Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для студентів одного з вишів міста

Тут порушувалися проблеми тютюнопаління, вживання алкоголю та психоактивних речовин, а також поширення ВІЛ-інфекцїї серед молоді.

15 квітня 2010, 15:10

Днями своє професійне свято відзначили співробітники Української Державтоінспекції

13 років тому Кабінет Міністрів України затвердив Положення про Державну автомобільну інспекцію. Історія цієї служби бере початок з 1936 року, коли вона була включена до складу Головного управління Робочо-сільської міліції НКВД СРСР. Робочу зміну разом з інспекторами ДАІ на дорогах провів наш кореспондент В'ячеслав Джиган.

15 квітня 2010, 16:25

Штраф у 6 тисяч 800 гривень не спонукає власників інтернет та нічних розважальних клубів привести роботу закладів у відповідність до норм чинного законодавства

Виявляється, більшість з тридцяти восьми комп'ютерних клубів, зареєстрованих в Полтаві, працюють з порушеннями або не мають відповідних дозвільних документів. Про це говорили сьогодні на нараді під головуванням заступника мера Олександра Русіна. Докладніше – Світлана Піскова.

15 квітня 2010, 16:30

Парки та сквери міста починають по-весняному розквітати

Відгукнувшись на заклик міської влади долучитися до проведення 2-місячника чистоти та благоустрою, активно прибирають у зелених зонах міста торішнє листя та непотріб і комунальники, і молодь. Бачила цей процес сьогодні й наша знімальна група.

15 квітня 2010, 16:32