Архів новин за 13.04.2010

У Полтавському національному педагогічному університеті відкрилася виставка старовини

Побутові речі життя українців минулих століть – рушники, посуд, одяг та багато іншого – розгорнулося перед відвідувачами експозиції. Зібрали ці унікальні речі студенти історичного факультету вишу.

13 квітня 2010, 14:41

Цю спортивно-пошукову акцію організатори назвали першим жіночим квестом в Україні

Будь-які бажаючі полтавки днями могли позмагатися за цінний приз, пройшовши декілька етапів. Які завдання чекали на учасниць та хто стала володаркою грошового чеку на суму 1,5 тисячі гривень, знають наші журналісти.

13 квітня 2010, 14:49

У порівнянні з 2000 роком кількість новонароджених у місті збільшилася вдвічі

Кожного місяця десятки маленьких полтавців отримують свої найперші у житті документи – свідоцтва про народження. Та не кожні батьки вирішують влаштувати з нагоди такої події свято для своєї сім’ї. Ленінський районний відділ реєстрації актів цивільного стану відроджує традицію урочистої реєстрації новонароджених. Свідками однієї з таких хвилюючих миттєвостей були й наші кореспонденти.

13 квітня 2010, 14:54

У Полтаві триває боротьба з порушниками так званого антиалкогольного закону

Нагадаємо, 11 лютого вступили у дію зміни до законодавства, що забороняють вживати пиво та слабоалкогольні напої у громадських місцях. Аби забезпечити виконання закону у нашому місті, щотижня у рейди людними місцями Полтави виходять правоохоронці, козаки, представники громадських організацій. Останнього разу пройтися центром Полтави у пошуках порушників запросили і наших журналістів.

13 квітня 2010, 14:56

Схили Білої Альтанки сьогодні прибирали студенти Полтавського національного технічного університету

До проведення заходу активно долучаються не лише місцеві комунальні служби, але й представники трудових колективів підприємств, студенти полтавських вишів. Найактивніше прибирають у центральній частині міста. Свідками останнього подібного суботника за участю представників технічного університету стала і наша знімальна група.

13 квітня 2010, 15:00

В Україні на державному рівні продовжуєтся боротьба з тютюнопалінням

Окрім заборони паління в громадських місцях, починаючи з 11 липня 2009 року в дію вступив новий закон, який забороняє паління в громадському транспорті, в тому числі – і потягах. Як результат роботи останнього – активна інформаційна робота та штрафні санкції від «Укрзалізниці» на загальну суму близько 180-ти тисяч гривень, накладені на майже три тисячі курців.

13 квітня 2010, 17:08

«Чутки про дачу хабаря юнаками військовим, аби не іти служити до лав Збройних Сил України, нині не актуальні», – таку думку висловив заступник міського голови Віталій Нікіпєлов

Посадовець зазначає: призовна статистика наразі свідчить проте те, що кількість бажаючих служити в армії – більша запланованої міським військовим комісаріатом під час кампанії весняного призову 2010 року.

13 квітня 2010, 17:10

Полтаву прибирають у всіх напрямках

В рамках 2-місячника чистоти до наведення ладу долучається і спеціальна техніка. Наразі містом цілодобового курсує машина «Скандія», яка прибирає пил та сміття під бортами вулиць. Про принцип і графік роботи «Скандії» – у нашому наступному сюжеті.

13 квітня 2010, 17:12

Нестримні почуття чи потяг до вандалізму

Біла Альтанка – місце, популярне як серед гостей нашого міста, так і серед мешканців обласного центру. Проте, якщо дехто приходить сюди, аби помилуватися чудовим краєвидом, що відкривається з оглядового майданчика, то хтось навідує Альтанку, аби залишити тут власний «автограф». Написи, здебільшого, пристойного змісту, та, залишені просто на колонах пам'ятки архітектури, псують зовнішній вигляд споруди, а разом з тим – і настрій її відвідувачам. Комунальники ж переконують: не встигнуть пофарбувати об'єкт, як за кілька днів на ньому вже рясніють нові «шедеври слова».

13 квітня 2010, 17:13