Архів новин за 12.04.2010

В палаці дозвілля «Листопад» відбувся концерт духовної музики

Перед поціновувачами церковного співу виступали хори храмів Полтави та області, місцеві творчі колективи. Побували на святі духовної музики і наші кореспонденти.

12 квітня 2010, 14:40

12-го квітня у Полтавському національному технічному університеті пройшли традиційні «Кондратюківські читання»

Із 1997-го року цей навчальний заклад носить ім'я теоретика космонавтики Юрія Кондратюка. Щороку в Міжнародний День космонавтики викладачі та студенти полтавського вишу особливо виявляють свою пошану до великого земляка.

12 квітня 2010, 14:42

Спалювання трави часто призводить до непередбачуваних наслідків

Лісові пожежі, обвуглені рештки на місці житлових та господарських споруд – часто такі наслідки виникають в результаті необережного поводження людей з вогнем на відкритих територіях. Головне управління МНС в Полтавській області занепокоєне тим, що із настанням погожих днів почастішали випадки неконтрольованого випалювання сухої трави та стерні на узбіччях доріг та поблизу лісових масивів.

12 квітня 2010, 14:47

На дорогах області – 335 тисяч квадратних метрів вибоїн

Після зими, внаслідок несприятливих погодних умов та різких перепадів температур, автошляхи області дійшли до критичного стану. За даними Державтоінспекції, на Полтавщині загальна площа вибоїн на дорогах становить 335 тис. квадратних метрів. Тож, аби встановити найбільш аварійні ділянки шляхів та відремонтувати їх, з 20 березня по 20 квітня в області триває операція «Дорога».

12 квітня 2010, 14:50

До першого травня завершаться основні роботи на меморіальному комплексі Солдатської Слави

До свята Перемоги у Великій Вітчизняній війні завершиться реконструкція меморіального комплексу Солдатської Слави на території парку імені Івана Котляревського. Досі він ще не знав належного ремонту. Бригада, що налічує близько 100 чоловік, зараз працює над благоустроєм основи пам'ятника, обеліска, фігури воїна-визволителя, тротуарної плитки та газопроводу. Про це говорилося на спеціально організованій прес-конференції.

12 квітня 2010, 14:50

У Полтаві побудували перший коломбарій – сховище для урн з прахом після кремації

У деяких ЗМІ та інтернет-виданнях періодично з'являється інформація про те, що в містах України катастрофічно не вистачає місць для облаштування нових кладовищ, коли старі цвинтарі вже переповнені. Ця ситуація, зазначають фахівці, у свою чергу, може породити так званий «тіньовий скорботний бізнес», коли за виділене місце під захоронення людина віддає захмарні суми. Ситуацію із вільними місцями на кладовищах Полтави вивчали наші журналісти.

12 квітня 2010, 14:52

Всі православні віряни сьогодні, 12 квітня, відзначають Поминальний понеділок

Це – день, коли прийнято відвідувати могили рідних та близьких. До цього дня заздалегідь готувались і самі полтавці – наводили лад на могилах, і комунальники – прибирали прилеглі території та вивозили сміття. Загалом, вшанувати пам'ять покійних родичів полтавці могли без особливих проблем: у місті наперед подбали про те, аби з транспортом до міських цвинтарів у полтавців проблем не виникало. До того ж, чимало організацій та підприємств пішли назустріч, зробивши цей день чи-то напівробочим, чи взагалі – вихідним.

12 квітня 2010, 14:53