Архів новин за 10.04.2010

У Галереї мистецтв закрилася виставка «Керамічні фантазії»

У Галереї мистецтв майже місяць діяла виставка «Керамічні фантазії», приурочена 20-літтю діяльності гуртка «Керамік». Гурток діє на базі Полтавського міського центру позашкільної освіти, за роки існування випустив у світ багатьох керамістів-майстрів своєї справи. В день закриття виставки гуртківці презентували загалу перший свій каталог, до якого ввійшли роботи, презентовані на «Керамічних фантазіях».

10 квітня 2010, 15:13

У Полтавській загальноосвітній школі № 37 пригадували перший політ людини у космос

Тривають шкільні весняні канікули. Проте, й у такий період полтавські педагоги намагаються охопити дітей просвітницькою роботою. У Полтавській загальноосвітній школі № 37 днями пригадували перший політ людини у космос. Допоміг сягнути зоряного простору гість школи, який не тільки безпосередньо брав участь у підготовці до запусків космічних кораблів, а ще й винайшов та довів свою теорему. Побували на цій зустрічі й наші кореспонденти.

10 квітня 2010, 15:15

У пологових будинках України партнерські пологи перестали бути чимось унікальним

Сьогодні у пологових будинках України партнерські пологи перестали бути чимось унікальним. Якщо ще 10 років тому таке могло відбутися в якості виключення, то зараз пологи із близькою людиною стали поширеними. Подружні пари, виношуючи дитя протягом 9 місяців і ґрунтовно теоретично підготувавшись, приходять у пологовий будинок разом, налаштувавшись на спільні пологи. Більше про підготовку та проведення останніх в Полтаві дізнавались наші журналісти.

10 квітня 2010, 15:16

Міський голова та голова облдержадміністрації побували на реконструкції меморіального комплексу Солдатської Слави

Відповідальні за реконструкцію меморіального комплексу Солдатської Слави особи звітували полтавському меру та голові облдержадміністрації про результати ремонтних робіт. Андрій Матковський та Олександр Удовіченко особисто оглянули територію, де вже за кілька тижнів постане оновленим головне місце паломництва полтавців у день Перемоги.

10 квітня 2010, 15:19

Згідно із законодавством, кожна будівельна організація повинна прибирати у радіусі 15 м від будмайданчика

Згідно із законодавством, говорять інспектори по контролю за благоустроєм міста, кожна будівельна організація повинна прибирати у радіусі 15 м від будмайданчика. Проте, не кожен забудовник сумлінно дотримується законодавства, допускаючи засмічення закріпленої території. Підтвердженням тому – черговий рейд інспекції по контролю за благоустроєм.

10 квітня 2010, 15:20

Напруженою виявилася нарада з питань проведення 2-місячника чистоти та благоустрою для керівників житлово-комунальних господарств

Проблему недобросовісного прибирання вулиць підняв секретар міської ради Олександр Козуб.

10 квітня 2010, 15:21

Цього року на 12 квітня припадає Поминальний понеділок

Цього року на 12 квітня припадає Поминальний понеділок, день, коли православні віряни відвідують могили померлих родичів та близьких. Наразі біля кладовищ курсують трактори та вантажівки – комунальні служби готують міські цвинтарі до масового відвідування громадян. Процес підготовки бачили і наші кореспонденти.

10 квітня 2010, 15:22

Чистим та ошатним місто роблять чиновники: працівники міської та районних рад взяли участь у суботниках

Надворі – справжня весна, тож в місті тривають суботники. У Полтаві прибирають парки та сквери, готують місто до відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Чистим та ошатним роблять його і чиновники: представники як міської, так і районних рад.

10 квітня 2010, 15:23