Архів новин за квітень 2010 року

Напередодні головного християнського свята - Великодня у Полтаві провели декілька соціально-мистецьких акцій для дітей пільгових категорій

Їх пригощали пасками, солодощами та влаштовували веселі концертні програми. Як на святкових заходах полтавську малечу навчали доброті та милосердю знають наші кореспонденти.

1 квітня 2010, 17:58

Тривожною виявилася ніч з 30 на 31 березня для медиків та пацієнтів Полтавської обласної клінічної лікарні, а також для правоохоронців

А все - через анонімний дзвінок про закладення в медичній установі вибухівки. У підсумку, інформація про замінування виявилася невдалим жартом 21-річного полтавця.

1 квітня 2010, 18:04

У місці сходження річок Ворскла і Коломак виникла ситуація, яка загрожувала створенню затору моста на автотрасі сполученням Київ-Харків

Аби попередити ймовірне затоплення прилеглих будинків, головним управлінням МНС області спільно з управлінням водного господарства було організовано роботу по руйнуванню криги у цьому місці.

1 квітня 2010, 18:05

В передвеликодній «чистий» четвер у Полтаві розпочався двомісячник чистоти та благоустрою

На вулиці міста з інвентарем в руках організовано вийшли майже чотири тисячі чоловік. Об'єктами прибирання стали парки, сквери, прилеглі території. Благоустроєм Корпусного парку займалися працівники міськвиконкому.

1 квітня 2010, 18:06

Сьогодні православні віряни відзначають Чистий Четвер, починаючи з якого протягом трьох днів усі церковні служби будуть присвячені спогадам земних страждань Ісуса Христа

Під час самого дійства згадується таємна вечеря, на якій Спаситель омив ноги Своїм учням, показавши у такий спосіб приклад братської любові і смиренності. Як духовно та тілесно очиститись на Чистий Четвер знає Вячеслав Джиган.

1 квітня 2010, 18:08

Усі небайдужі до розіграшів і жартів 1 квітня відзначають день сміху

Перша письмова згадка про 1 квітня як конкретний День усіх дурнів знайдено в англійській літературі й датується XVII сторіччям. Це свято нині відзначають у всьому світі, але ніде воно не є вихідним. Тему сміху і його корисних властивостей на організм людини досліджували Крістіна Криженко та Альберт Івлєв.

1 квітня 2010, 18:10

1 квітня світова спільнота відзначає 201 день народження видатного українського письменника Миколи Гоголя

Автор "Вечорів на хуторі поблизу Диканьки" та "Тараса Бульби" знаний у всьому світі, а його твори перекладено багатьма мовами. Про те, як вшанували пам'ять славетного земляка у Полтаві - далі у сюжеті.

1 квітня 2010, 18:11

Прибирання Полтави підприємцями в рамках 2-місячника благоустрою

Прибирання Полтави від сміття у рамках двомісячника чистоти та благоустрою, дотримання законодавства щодо заборони вживання алкоголю у громадських місцях та розпорядок роботи закладів торгівлі та харчування у весняно-літній період - такі питання розглянули на черговій нараді з керівниками торгівельних організацій та закладів громадського харчування у міськвиконкомі. Повернулися з засідання і наші кореспонденти.

1 квітня 2010, 18:14

«Наш будинок терміново потребує ремонту даху, зробіть що небудь», саме з таким проханням звернулись до міського голови Андрія Матковського у прямому ефіру «Мерії на зв'язку» мешканці багатоповерхівки

Наразі, пояснює мер, бюджет міста неприйнятий, відповідно, проводити будь-які капітальні ремонти міська влада не має законодавчого права, проте планові ремонтні роботи у Полтаві вже тривають. Перевіряла якість виконаних робіт на даху 9-ти поверхівки спільно з мером міста і наша знімальна група.

1 квітня 2010, 18:15

Полтавський Художній музей імені Миколи Ярошенка запрошує на експозицію призабутого та маловідомого широким колам художника, нашого земляка Василя Волкова

Він був одним з найактивніших громадських діячів Полтави початку ХХ століття та головним організатором художньої виставки, присвяченої відкриттю в нашому місті пам'ятника письменнику Іванові Котляревському. Більше про життя та творчість митця дізнавався Вячеслав Джиган.

2 квітня 2010, 17:40