Архів новин за 6.03.2010

Теплі привітання з наступаючим Міжнародним жіночим днем від представників міської влади отримали полтавські матусі

Подарунки, квіти та святковий концерт отримали берегині домашнього вогнища з багатодітних та прийомних сімей, а також ті, хто виховує обдарованих дітей. Позитивні емоції від дійства у виставковій залі міського будинку культури отримала і наша знімальна група.

6 березня 2010, 15:00

Вже більше 10 років як в 5-й спеціалізованій школі діє клуб інтелектуалів

Засідання клубу тут проводяться регулярно – почергово з допомогою однієї з п'яти кафедр навчального закладу. На одному з таких засідань побувала і наша знімальна група.

6 березня 2010, 15:26

Завдяки сучасному обладнанню, зокрема, кольпоскопу, який було придбано у жіночу консультацію пологового будинку лише за минулий рік вдалось виявити 7 випадків І стадії захворювання на рак шийки матки

Більше про роботу профільного кабінету і кабінету планування сім'ї, що діють при міському клінічному пологовому будинку дізнавались раші журналісти.

6 березня 2010, 15:44

Весна вже не лише на порозі, а майже стукає у вікна

Тож жінки та чоловіки починають все частіше замислюватися над тим, як підготувати не лише організм, але й тіло до приходу теплої пори. Тренування, спа-салони та дієти – головні рецепти для стрункої підтягнутої фігури. Але при цьому лікарі радять: не варто худнути радикально, без консультацій фахівців. Як зустріти весну у гарній спортивній формі знає Вячеслав Джиган.

6 березня 2010, 15:46

Діти пільгових категорій міста матимуть можливість безкоштовно відвідувати «Роледром»

Про це журналістам повідомив на своїй прес-конференції начальник міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ігор Кислов. Оркім цього говорили і про нинішній рівень організації фізкультурно-оздоровчої роботи для школярів та студентів, а також про плани щодо спортивного розвитку Полтави. Більше – в матеріалі наших кореспондентів.

6 березня 2010, 16:01

Черговий рейд провели інспектори по контролю за благоустроєм Полтави

Цього разу приписи надали власниці комп'ютерних клубів, що на Половках. Увагу фахівців привернула засміченість закріпленої за клубами території. А все через те, що на вході до розважальних закладів відсутні урни, що у свою чергу є порушенням правил благоустрою населених пунктів.

6 березня 2010, 16:03