Архів новин за 5.03.2010

В торговому центрі «Злато місто» розгорнулася виставка кондитерських виробів від корпорації «Алея смаку»

Такі виставки-продажі "Алея смаку" зазвичай приурочує до улюблених полтавцями свят. Цього разу її влаштували до Жіночого свята - 8-го березня. Між тим, шедеври кондитерського мистецтва, презентовані у «Злато місто», не могли залишити байдужими і жінок, і чоловіків.

5 березня 2010, 17:15

Свято жіночої вроди влаштували у актовій залі Головного управління МВС області

Тут підбивали підсумки традиційного щорічного конкурсу «Красуня міліції Полтавщини». Проте, згадували цього дня не лише про найвродливіших міліціянток: кільком представницям чарівної статі присвоїли чергове міліцейське звання, а жінки-ветерани правоохоронних органів отримали грошові премії. Побували на урочистостях і наші кореспонденти.

5 березня 2010, 17:20

Жіночу частину власного колективу вітали з 8 Березня і у відкритому акціонерному товаристві «Полтаваобленерго»

Урочистості провели у Палаці дитячої та юнацької творчості, адже тільки велика зала мала змогу вмістити усіх представниць чарівної статі, котрі працюють на підприємстві. Керівництво «Полтаваобленерго» підійшло до привітання традиційно раціонально, бо, окрім насиченої концертної програми, кожна з жінок-працівниць отримала цінний подарунок чи грошову премію.

5 березня 2010, 17:26

У передсвяткові дні на вулицях міста полтавки могли неочікувано отримати квіти

Аби підняти дівчатам та жінкам настрій та нагадати про прихід весни, такий сюрприз підготували члени Полтавської обласної організації партії «Фронт змін».

5 березня 2010, 17:27

Головне свято весни вже зовсім скоро порадує жіноцтво

Напередодні 8 Березня увагу, теплі слова, візднаки та подарунки отримали представниці прекрасної половини людства, що працюють в органах місцевого самоврядування. Вітали панок у приміщенні міської Галереї мистецтв. Побувала на урочистостях і наша знімальна група.

5 березня 2010, 17:36

Головне свято весни вже зовсім скоро порадує жіноцтво

Напередодні 8 Березня увагу, теплі слова, візднаки та подарунки отримали представниці прекрасної половини людства, що працюють в органах місцевого самоврядування. Вітали панок у приміщенні міської Галереї мистецтв. Побувала на урочистостях і наша знімальна група.

5 березня 2010, 17:36

У одному з полтавських вишів відбулися регіональні збори Всеукраїнської студради при Міністерстві освіти і науки

На захід завітали представники 22 вищих навчальних закладів міста та гості з Кременчуцьких вишів. Учасники засідання обговорили нагальні питання, що турбують українське студенство, а також обрали членів колегії студентської ради України.

5 березня 2010, 17:41

Аби звести нанівець ймовірне затоплення міста, особливо, район Левади та Подолу у цілодобовому режимі розпочали розчищати ливневу каналізацію

Полтавські комунальники запевняють – остання у місті розчищена майже на 100%. Слідкувала за роботою комунальних бригад наша знімальна група.

5 березня 2010, 17:43

132 роки тому, в 1877-му році, американський винахідник Еміль Берлінер створив мікрофон

Відтоді винахід пройшов значну еволюцію, змінювалися його назви та принципи роботи. Сьогодні людство не уявляє життя без цього пристрою. Мікрофон використовують в телефонах та магнітофонах, в радіозв'язку та для ультразвукового контролю. Є професії, які сьогодні годі й уявити без цього знаряддя праці - так звані «майстри мікрофону» - телевізійники та радійники. Сучасні мікрофони «колекціонувала» Юлія Лис.

5 березня 2010, 18:00

Сьогодні відбулася позачергова 51 перша сесія міської ради 5 скликання

Основним на порядку денному було питання «Про надання земельних ділянок, оформлення та продовження права користування земельними ділянками». Сюди ж включили і пункт стосовно Центрального ринку.

5 березня 2010, 18:02