Архів новин за 4.03.2010

Відтепер працівники всіх полтавських музеїв, в обов'язки яких входить доглядати за музейними залами, носитимуть уніформу

Всі двадцять наглядачів – саме так називається ця рідкісна жіноча професія – отримали її в подарунок до 8-го березня. Ініціаторами нововведення став відділ туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому.

4 березня 2010, 17:11

Черговий рейд лазнями провели полтавські податківці

Мета - встановлення у суб'єктів господарювання і фізичних осіб неоформлених найманих працівників або працівників, яким підприємці виплачують заробітну плату, нижчу законодавчо встановленого мінімального рівня. Лише у січні цього року в результаті таких профілактичних рейдів додатково було нараховано майже 200 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб.

4 березня 2010, 17:14

Зовсім мало часу зосталося до найчарівнішого свята весни - Міжнародного жіночого Дня

Напередодні прекрасну половину людства традиційно вітають в Київському, Октябрському та Ленінському районах Полтави. Святкові заходи пройшли в музеях, школах та у приміщеннях районних рад. Завітали на них і наші кореспонденти.

4 березня 2010, 17:36

Журнал для тих, хто не боїться бути тверезим презентували у полтавському обласному наркодиспансері

Такий слоган отримав вісник міжнародної благодійної організації, яка займається проблемами алко- та наркозалежних людей в Україні, Білорусії та Молдові. Журнал же покликаний розповісти такій аудиторії, куди звертатися за допомогою у своєму регіоні. Крім того, видання розповідає про дозвілля тих, хто поборов у собі залежність.

4 березня 2010, 17:42

Підходить до завершення обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «ДАІ майбутнього»

У рамках заходу школярі Полтавщини традиційно презентують працівникам Державтоінспекції своє бачення правил дорожнього руху, роботи інспекторів. Сьогодні власну творчість організаторам демонстрували учні молодших класів 33 гімназії Полтави.

4 березня 2010, 17:43

Ще на 7 музичних центрів у дитячих садочках міста побільшало

У сумі їх нині нараховують 19-ть. Продовжуючи втілювати у життя міську програму «Добрі справи» депутати міської ради спільно з секретарем міськради Олександром Козубом вручили нове музичне обладнання керівникам закладів.

4 березня 2010, 17:45