Архів новин за 31.03.2010

«Молодь обирає здоров'я» - заходи під такою назвою провели днями у міській школі № 10

Акцію поділили на 2 етапи: поки молодші школярі брали участь у веселих стартах, їх колеги зі старших класів підготували виступ, присвячений проблемам збереження чистоти довкілля. З місця події повернулася і наша знімальна група.

31 березня 2010, 17:49

2 квітня світова громадськість відзначає День дитячої книги

Не стоять осторонь цієї дати і полтавці, причетні до літературного процесу. Зокрема, в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Гончара проводять тиждень дитячої та юнацької книги під гаслом «Подорожуй у світ добра». У рамках низки заходів учнів міських шкіл знайомлять з фондом бібліотеки, проводять оглядові екскурсії приміщеннями. Цього разу до групи учнів 34 школи приєдналися і наші кореспонденти.

31 березня 2010, 17:51

Наближається головне християнське свято - Великдень

Тож, за традицією цього тижня господині випікають пАски та розмальовують писанки. Справжній майстер-клас з писанкарства для учнівської молоді Полтави влаштували в літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка. Чим особлива полтавська писанка дізнавався Вячеслав Джиган.

31 березня 2010, 17:54

Напередодні світлого Воскресіння Христового підприємці міста традиційно презентують паски власної випічки у рамках конкурсу-дегустації «Полтавський Великдень»

Визначало смакові якості великоднього хліба жюрі на чолі з генеральним директором підприємства «Полтавастандартметрологія» Віктором Мирунком. Окремий дегустаційний стіл відвели і для представників ЗМІ.

31 березня 2010, 17:56

Триває збір коштів для подальшого розіграшу у цьогорічному квесті «Скарб Мазепи», що відбудеться в червні

Кожен може зробити свій вклад до великої скрині. Вона встановлена у відділенні акціонерного банку «Полтава-банк», що знаходиться в центральному переході «Злато-місто». Скільки грошей організаторам вдалося зібрати в березні, знає В'ячеслав Джиган.

31 березня 2010, 17:57

Телестудія «Місто» розпочинає новий проект

Сьогодні о 20:00 на телеканалі вперше з'явиться програма «Легкі гроші», яка виходитиме в прямому ефірі щосереди. Доклавши трохи зусиль та кмітливості, кожен глядач матиме шанс отримати легкі гроші. Деталі - у нашому сюжеті.

31 березня 2010, 18:00

За останні 3 роки кількість жінок, які мають захворювання шийки матки вдалось зменшити у рази, розповідають полтавські медики

Це, за їх словами, стало можливим завдяки придбанню у кожну жіночу консультацію міста кольпоскопу, апарату, який може виявляти захворювання навіть на ранніх стадіях. Про ці надбання, плани на майбутнє та інші питання порядку денного говорили на засіданні медичної ради міста.

31 березня 2010, 18:03

Досвідчені державтоінспектори знають: чим швидше та ретельніше провести огляд місця дорожньо-транспортної пригоди, тим швидше буде розслідуваний інцидент та встановлено винних

З цією метою у експертно-криміналістичному центрі днями провели нараду за участю працівників слідчих підрозділів міліції та експертів-автотехніків.

31 березня 2010, 18:05

Питання молодіжного дозвілля та соціальної активності стали темою для обговорення на розширеній нараді у міськвиконкомі

На засідання запросили представників студентського самоврядування та керівників навчальних закладів Полтави. Левова частка обговорень припала на влаштування двомісячника чистоти та благоустрою міста. Традиційно свою допомогу в його проведенні запропонувало студенство, виявивши бажання прибрати території, прилеглі та закріплені за вищими навчальними закладами.

31 березня 2010, 18:06

В рамках підготовки до відзначення 65-річниці Великої перемоги і на дофінансування міської комплексної програми «Турбота» було виділено майже 3 мільйона гривень

Ці кошти в основному підуть на одноразові виплати до 9 травня, продовження фінансування безкоштовного харчування одиноких непрацездатних громадян, щомісячних доплат, тощо. Ці та інші питання депутати розглянули на позачерговій, 52 сесії міської ради 5 скликання.

31 березня 2010, 18:08